Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex, vagy szeretkezés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex, vagy szeretkezés? Szerinted van-e különbség, és ha igen, mi?

Figyelt kérdés

Bár elméletileg ugyanazt a tevékenységet jelenti, mégis sokan nagy különbséget tesznek a szex és a szeretkezés között.

- Szerinted van lényeges különbség?

- Ha igen, akkor miért gondolod így, és szerinted miben más a szex és a szeretkezés?

- Ha pedig nincs, akkor miért nincs?

- Írhatsz saját élményt, tapasztalatot is, hogy neked miben más egy szex, illetve szeretkezés


Jöhetnek a hosszabb, kifejtős, válaszok, de megkérek mindenkit, hogy normális, kulturált formában fejezze ki a véleményét. Mivel ez elvileg egy 18+ kategória, így bízom benne, hogy többnyire érettebb gondolkodású emberek vannak itt.

Nemet és kort is írjatok!



2019. máj. 13. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Az égvilágon semmi.
2019. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

A szeretkezés szerintem 2 olyan ember között történik akik szeretik egymást. Sokkal meghittebb.

A szex is történhet szerelmesek között de véleményem szerint az "vadabb".

Plusz az érzelemmentes aktus szerintem minden esetben szex, nem szeretkezés.

L/19

2019. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, sőt még nagyon sok árnyalata van az együttlétnek! a "d-gás" a "quicky" Nem is attól függ hogy most párkapcsolatban vagyok-e volt már hogy a párommal is "d-gtam" egy jót, de a szeretkezés az számomra nagyon érzelmes és azért játékos és nagyon türelmes. 40 f
2019. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
Igen, az a különbség, hogy a szeretkezés szó nyálas/csajos.
2019. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
A szex a hivatalos kifejezés, a szeretkezés pedig a köznyelvi. Annyi a különbség, mint a juh és a birka között.
2019. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igenis van különbség.

A szeretkezés az egy bensőséges dolog ami 2 szerelmes fél között zajlik.

A szexhez elég annyi ha a 2 fél vonzódik egymáshoz, vadabb, keményebb.


Én így éltem ezt meg.


22L

2019. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mkdir ***** válasza:

Dolgozathoz kell ez a kutatás? 🙂


Elég inteligensen tetted fel a kérdést nyilván pontosan tudod rá a választ is 😉


A koznyevben haszalt szeretkezes es a szimpla dugas kozott persze oriasi kulonbseg van. Mig a szeretkezesnel egy sokkal teljesebb sokkal kielegitobb gyonyort elunk at(hiszen sokkal tobb hormon es vegyulet dolgozik) addig a masiknal csak alap osztoneinket elegitjuk ki. Minden ember aki volt mar szerelmes legalabb egyszer az eleteben akar ferfi akar no pontosan tudja, hogy a kulonbseg igencsak jelentos.

Erdekes hogy szeretkezhetsz olyannal akibe nem vagy szerelmes (nem tudsz rola) es siman dughatsz valakivel akibe viszont igen. (vagy azt hiszed)

Azt hogy mikor szeretkezel valakivel azt a tested es a teljes szemelyed egyuttese hatarozza meg. A dugashoz sokkal kevesebb informaciora van szukseg.

2019. máj. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!