Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem áldott meg a jó Isten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pilóta1212 kérdése:

Nem áldott meg a jó Isten nagy pénisszel sajnos ezért szeretnék úgy megtanulni nyalni, hogy a partnereimet tudjam kárpotolni. Lányok ti, hogy szeretitek? Fiuk ti, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Ha gazdag vagy a lányok lesz*ják, hogy kicsi a péniszed, gigantikus orgazmusuk lesz Tőled. A nők ma már nem erő, ész vagy külső alapján választanak partnert - a hangsúly az anyagi jóléten és a transzparens életstíluson van. Ők nem akarnak áldozatot vállalni és energiát befektetni. Azaz nem fog takarítani, mosni, főzni, rendet rakni. Ezekre legyen egy külön ember, aki ezt megcsinálja (amit megintcsak Neked kell fizetni). Nem fognak elmenni dolgozni, a szolit, körmöst, kozmit, tetoválást Neked kell finanszíroznod. Ahogy a ruháit, a kiegészítőket, a telefont, a telefonszámlát és a lakásának a bérleti díját .... csak nem gondolod, hogy korlátozhatod a függetlenségében????? És autó is kell Neki, amivel elmehet shoppingolni - ezt illetve ennek a fenntartását (szervíz, műszaki, biztosítások és üzemanyag) szintén Neked kell fizetni.

Ha ezt az életet biztosítani tudod a nő számára, akkor tök mindegy, hogy mekkora a brokid, milyen a testalkatod, hogy néz ki a a fejszerkezeted - veled marad, még akkor is, ha agresszív állat rejtőzik benned, ami sűrűn előtör, s emiatt naponta kétszer félhülyére vered!!!!!!!

2019. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Pasiként írom (a privát tenger elkerülése végett :D):

- mindig használd közben az ujjadat: keresd meg a lány g-pontját, ha olyan a csajszi akkor nyúlj fel a fenekébe az egyik ujaddal (vagy többel igény esetén :DD)

- kevés nyálat használj, a túl sok nyál nem jó

- ne csak lefetyelj mint egy kiskutya hanem legyél változatos: kapd be és szopogasd a csiklóját, szívjad, nyald körkörösen is

- mikor már kezdene elélvezni tarts egy kis szünetet és nyalogasd a punciját, a kis- és nagy ajkait, nyomd fel neki a nyelvedet, így jobban fel tudod húzni és nagyobbat fog élvezni aztán.

2019. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Az első egy igazi lúzer, akinek soha nem lesz normális nője, ezért állandóan szidja a nőket.

Nem, nem a pénz számít egy NORMÁLIS nőnek. 25 vagyok, van egy nagy házam, amiben élünk a párommal, neki az autóján kívül semmije nincs. Évek óta nézem, ahogy a nulláról egyre fentebb jut, egyre jobb munkahelyei vannak. Most sem gazdag, de boldogan élünk, szeretjük egymást, és eszméletlen a szex. Mosok, főzök, takarítok, rendet tartok, hogy ő a sok meló után a nyugalomba, tiszta házba jöjjön haza, és támogatom mindenben... De hát igen, biztos undorító faj a nő... Annak akinek nem jut;)

A kérdésre visszatérve, a kettes jól mondja, annyival egészíteném ki, hogy azt nem minden nő szereti, ha orgazmus előtt abbahagyod, és elkalandozol a csiklótól. Nekem úgy a jó, ha az elején játszadozik csak a párom, kisajkakkal, meg hüvely környékén, utána, ha már mindjárt elmegyek, akkor egyhelyben marad, nem lassít, és a végén kezd el csak ujjazni, aztán az ujjazást folytatja utána is.

2019. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Az első válasz röhejes. Már elnézést.


Mekkora az a nem nagy pénisz?

2019. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha szerencséd van talán kifogsz egy olyan nőt aki ezt a kompenzálósdit értékeli, szerintem a többség nem fogja. Nekem is kicsi meg vékony is mellé, sok csalódásom volt emiatt és most már továbbléptem az ismerkedésem, mert nincs értelme, lehet te szerencsésebb, mint én egy igazi örökvesztésként, mindenből csak a rossz meg a kevés jutott, de te lehet kivétel vagy. Ha meg nem akkor majd te eljutsz erre a belátásra előbb-utóbb..
2019. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Ha 17 cm kisebb akkor sose fog “jó pasinak” tartani - dicsekedni rólad a barátnőinek! Lehetsz te lassie akkor se ér semmit ha kicsi a faxod.


Ezt nőként őszintén írom ! Lehet lepontozni..

2019. máj. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Normális nőt nem érdekel. 5 centissel is simán lehet visítós orgazmust okozni. A vastagsáb sokkal fontosabb.
2019. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen "nőkkel", akiknek csak dicsekedni kell a pasi, nem is szabad foglalkozni. Páromé 19 cm, és őrületesen nyal mellé, de sosem dicsekedtem vele, ez ránk tartozik. Vagy lehet az a baj, hogy nem 16 vagyok már?;)
2019. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!