Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan célozgassak arra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célozgassak arra hogy orálisan kényeztessen a párom?

Figyelt kérdés

Nem akarom mondani neki hogy nyalj ki, üljek a fejére vagy mi?

Az a baj h nagyon élvezi egyszer kétszer csinálta és láttam hogy élvezi ahogy azt is ha én szopom őt, de szerinte az orált nem kellene csinálnunk mert nem higiénikus. Ezért nekem se akarja hagyni h csináljam és nekem se akarja csinálni.


Szeretném mégis elérni hogy legyőzze ezt a prűdséget. Hogyan próbálkozzak?



2019. máj. 15. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Èlvezi, de nem akarja?


What the fuckin' fuck??!

2019. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne celozgass mondd meg neki hogy mit szeretnel , mi a vágyad . Nem higiénikus ? Miert nem ? Ha mindketten normalisan tisztalkodtok akkor nincs baj , persze ha nem lenne alap a fürdés/zuhanyzas stb megérteném miert gondolja ezt de igy .. :D
2019. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte tisztálkodtok, akkor miért nem higiénikus?

Ha meg élvezi, akkor biztosan rá tudod venni.

Nem érdemes köntörfalazni, mondd meg neki, hogy te is szeretnéd és tudod, hogy Ő is élvezi.

2019. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem higiénikus az orál? Nyilván nem akkor kell csinálni mikor még nem fürödtetek le, de tusolás után nem értem mi gond lehetne belőle.


Mondd meg neki h neked ez hiányzik, és múltkor arról fantáziáltál h úgy nyalt h sikítottál az élvezettől.


L

2019. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki, hogy te kívánod a kényeztetést és szeretnéd hogy kinyaljon.

Aztán ráülhetsz a szájára. :)

2019. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az mitől higiénikusabb, ha beléd rakja a farkát? Fürödni kell és kész. Aki így gondolkodik, arra nemigen tudnék férfiként tekinteni.

“Nem akarom mondani, hogy nyalj ki” miért? Ha szexelni tudsz valakivel, akkor beszélni is. Mondd meg neki, hogy akarod és ne nyávogjon hülyeségek miatt.

2019. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nos én férfi létemre küzdök a párommal ugyan ilyen , vagy hasonló problémával ! A párom egyszerűen 6-év együttlét után azt mondta , hogy ő a továbbiakban szex nélkül képzelte el a kapcsolatunkat ! Ezt a hozzá állást én sem értem ! Én kimondottan szerettem a lábai közi bújni és képes voltam akár fél óráig is nyalni , akár egy nap többször is , nem tudtam vele betelleni és az elején volt , hogy bevette a péniszem a szájába is , vagy hogy hátulról hatoljak belé , vagy oldalt fekve , fordított felállásban - stb És soha nem kaptunk el semmit , sőt volt , hogy lenyeltem a test nedvét , ami a puncijából ömlött ki és nekem még ez is izgató volt , még szívogattam , hátha jön még belőle egy kicsi ! Aztán egyszer csak nem tudom mi történt , de már nem akar szexelni ! Ami téged illet , szerintem mondogassad a párodnak , hogy te mit szeretnél , engedje szabadon a fantáziáját és ne szabjon korlátokat , ha ezt meg tudja tenni, szerintem mennyeien fogjátok érezni magatokat !
2019. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mondd neki, h huzzon gumit a nyelvere!:'D egyebkent meg tenyleg alaptalan az, h nem lenne az oral higienikus. kerd meg, h teged ez izgatna, vagy amikor fel van izgulva vezesd ra. es ha egyszer rakap, nem fogja erdekelni a "higienia". :)
2019. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mindig zuhanyzunk előtte, nem gond a higiénia sem nálam, sem nála.


De nem ismeritek, a fejébe vette hogy ez rossz, nem jó, azt sem akarja hagyni hogy én szopjam pedig szeretem és ő is szereti ha csinálom. Egyszer már éppen elkezdtem, mondta h ne csináld, nem szabad, erre mondtam h ok, ha nem akarja nem csinálom, gyorsan azt mondta h jó még egy kicsit csináld, de csak magad miatt... Képes volt ezt mondani, pedig olyan gyorsan szabadkozott h mégis kicsit.


És mikor engem nyalt akkor óriásit élvezett, pedig a farkához sem értem, sem ő a sajátjához. Utána nem szólt egy szót sem, úgy tett mintha semmi sem történt volna.

2019. máj. 15. 21:30
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen azt akarom h rákapjon, mert látom h izgatná.
2019. máj. 15. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!