Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan célozgassak arra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célozgassak arra hogy orálisan kényeztessen a párom?

Figyelt kérdés

Nem akarom mondani neki hogy nyalj ki, üljek a fejére vagy mi?

Az a baj h nagyon élvezi egyszer kétszer csinálta és láttam hogy élvezi ahogy azt is ha én szopom őt, de szerinte az orált nem kellene csinálnunk mert nem higiénikus. Ezért nekem se akarja hagyni h csináljam és nekem se akarja csinálni.


Szeretném mégis elérni hogy legyőzze ezt a prűdséget. Hogyan próbálkozzak?



2019. máj. 15. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha a higéniától fél, zuhany közvetlen előtte, vagy akár kettesben is. Jó kapcsolat esetén, meg kéne neki érteni, hogy szeretnéd ha csinálná, elvégre alapból az öröm/gyönyör szerzés lenne a célja a szexnek.
2019. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A párod amúgy féltékeny típus ?
2019. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

De mindig nagyon odafigyel h én élvezzem-e. Azt akarom hogy a nyalást kicsit magáért is csinálja, én is azért orálozok (mikor engedni) mert nagyon felizgat. Azt akarom h ez a gátlás eltűnjön és merje csinálni.


Számít az h előttem csak egy lánnyal volt, akivel elméletileg pont azért lett vége közöttük mert elutasította a lány a szexuális közeledését a barátomnak? Azt tudom hogy ez nagyon negatív nyomot hagyott benne.


Igen féltékeny típus, de nem beteges kategória, inkább csak olyan mosolyognivaló.

2019. máj. 15. 22:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Kemény, de igaz realista :

1. Nem illetek össze és kész

2. Ha nem most, akkor x év múlva fogtok szétmenni

3. Nyeled a békát, de minek.

4. Nem harcról és küzdésről szól a szexualitás.

5. A kedves lelkületű nők 80%a esik ebbe a hibába, hogy :

na majd mellettem megváltozik, stb stb.

6. Soha nem fog megváltozni senki, max idomul, de az is békanyelés valamilyiküknek.

2019. máj. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy egész egyszerűen fel kellene vázolnod párodnak a helyzetet ! Kész tények elé kellene állítani ! Ha nem változik köztetek ez a szex dolog , akkor keresel olyan pasit , aki ki tud elégíteni és cserébe ő ezt fogadja akkor el , ha ez sem tetszik neki , akkor szakítasz vele és ő nélküle éled az életedet tovább egy olyan pasival , aki a szexben is ki tudja mutatni az irántad való érzelmeit , vagy is egy szuper izgalmas és fantázia dús szexben tud részesíteni !
2019. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!