Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

160kg vagyok most19 eves nacson ciki hogy ha leöltözöm hájas vagyok? Aki diétázott már vagy ajánlana valamit nagyon köszönném? Nehéz kövérként élni ciki, bajos na mindegy. Hozzateszem nem vegyok milliomos szegényesen elek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kövér, diéta, háj, zsír, ciki, megalázás, dagadt, fogyás, kilogramm

2018. ápr. 5. 22:54  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Bocs a írásért telefonon vagyok hülye vállaszok nem érdekelnek fogyni akarok segitsetek nem szeretnek beteg lenni tulsulyos vagyok szeretnék normalisan élni nincs életem,ciki a sulyom,ami egy fiunak kell nekem nincs nő,kocsi sajnos suly miatt,orvoshoz nemmenék pls kérlek segitssssss

# 1/8Időpont 2018. ápr. 5. 23:00 Privát üzenet

Milyen magas vagy? F/l?

Amúgy szerintem figyelj oda. Arra gondolok h például ne egyél fehér kenyeret v túl sok péksüteményt/tésztaféléket. Sok gyümölcs, zöldség. Cukor helyett édesítőszer. Üdítők helyett víz. Minden étkezés előtt igyál meg egy pohár vizet. És inkább sokszor egyél keveset. Figyelj az adatokra, mert az se jó ha túl sokat eszel, akkor sem ha egészséges dolgokból. Ha lejjebb ment a súlyod akkor nekiállhatsz mozogni. És légy kitartó. Sok sikert!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. ápr. 5. 23:02 Privát üzenet
Nem is tudom....szerintem tanulj meg írni!

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2018. ápr. 5. 23:03 Privát üzenet
Adagokat*

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2018. ápr. 5. 23:03 Privát üzenet

Ha 160 kg vagy valóban, akkor csak kórházban, orvosi ellenőrzés mellett szabad csökkenteni a súlyodat.

Ez már életveszélyes állapot, semmiféle házi módszer nincs.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2018. ápr. 5. 23:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amugy a hely.iras bocsanatot kertem xddddd haha mindegy

# 6/8Időpont 2018. ápr. 5. 23:51 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Troll vagy, ráadásul van még mit tanulnod!

Okos ember tud hülyéskedve trollkodni.

Te nem hülyéskedsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2018. ápr. 6. 06:51 Privát üzenet
Juj... nem csak a helyesírásod, a stílusod is elég furcsa. Neked orvosi segítségre lesz szükséged, hogy problémamentesen és egészségesen le tudj fogyni. Ez nagy túlsúly, amit cipelsz, és megterheli a szervezetedet. Ész nélkül ne állj neki diétázni! Orvos!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2018. ápr. 6. 06:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen konyvet olvassak, amitol fejlodhetek?
Csak nekem tűnik kissé gyanúsnak Josh Cartu anyagi helyzete?
Melyik filmben van ez a jelenet?
Mennyire lehet bajos, ha hozzám ér a bicikli váza?
Mennyiből lehet eljutni és eltölteni 2 hetet Indiában? Minimum értem, és legolcsóbb érdekelne. Nagyon szeretnék érdekel, de nem vagyok milliomos. Nem vágyom nagy turistahelyek...
Mennyire bajos az, ha éjszaka almát vagy répát rágcsálok?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!