Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor fogom magam normálisnak...

Mikor fogom magam normálisnak látni? Nektek mennyi időbe telt, hogy ne kövérként gondoljatok magatokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdést azét írtam ki, mert idén lesz 5 éve, hogy lefogytam, de úgy érzem, még mindig kövér vagyok. 15 évesen 165 cm voltam és 95 kg, elég drasztikus diétával fogytam 45 kg-ra, ezt azóta többé-kevésbé tartom is. Viszont még mindig ugyanazt a duci kislányt látom, nem merek leülni a buszon, hátha nem férnek el mellettem, nem merem kidobni a régi ruháim, hátha egyszer még kelleni fognak... a boltban is még mindig reflexből az XL-es méretet keresem. Normális, hogy még ennyi idő után sem látom magam átlagos testalkatúnak? Pedig ha ésszerűen nézem a dolgot, természetesen tudom, hogy már átlagos testalkatú vagyok, a számok ezt mondják, de én mégsem tudom elhinni.


Most volt esküvői ruhapróbám, mikor kihozták a szalonban az elvileg méretemre varrt ruhát, szabályosan pánikrohamot kaptam, hogy én ebbe nem fogok beleférni, azt a szégyent pedig nem bírnám elviselni... erre mikor felpróbáltam, még nagy is volt. Mikor ránéztem, annyira kicsinek tűnt a ruha, lehetetlennek tartottam, hogy én abba beleférjek.


Mennyi időt adjak még magamnak? Nektek meddig tartott az "átállás"? Van valami tippetek, ami segít?


Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!


2017. jan. 10. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kis testkép zavar, ha nem visz el anorexiás irányba, akkor nincs vele semmi baj... kezdj el edzeni, fitnesz modellek, testépítők, bikini modellek, mind testképzavarosak vagyunk...
2017. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért van mert izom nincs rajtad ,és ami van rajtad az is zsír

Valahogy izmot kellene felszedni és a zsírt leadni,akkor feszes lennél

2017. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kérlek, ne látatlanban ítélj, semmit nem írtam arról, mit és mennyit edzek. Nem túl szép dolog nulla információ birtokában odavetni vkinek hogy zsíros. Heti 5x edzek, abból 3 erősítő edzés súlyokkal+kardió, 2 meg TRX.


De köszönöm a választ.

2017. jan. 10. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:

165 cm es 45 kilo kizart, hogy zsiros legyen, vagy izmos. Az gebe: [link]


Nagyon durva testkepzavarod van, menj el pszichologushoz.

2017. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hasonló vagyok, mint amit linkeltél, csak talán kicsit szélesebb a csípőm. Nem röhögne ki a pszichológus, ha ilyennel fordulnék hozzá? Nyilván sokkal komolyabb gondokkal foglalkozik általában :/
2017. jan. 10. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kórosan sovány vagy már, mégis kövérnek látod magad, ehhez mindenképpen orvosi segítség kell.
2017. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megertelek. En tobb, mint 10 eve fogytam 65- rol 53-54-re. Azota tartom. De meg mindig nem hiszem el, mikor mondjak, h milyen vekony vagyok. 29 évig koverkes voltam, 10 eve vekony-allitolag. Ez van. Neha azt hiszem, csak sajnalatbol mondjak, mert nagyon kontrolalom az etkeseimet, es edzek. Nekem az is gond, h neha nem tudom kiertekelni a tükörben latott kepet.
2017. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!