Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék kövérként párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék kövérként párt?

Figyelt kérdés
Kis korom óta kövér vagyok.Probáltam már tenni ellene,sportoltam de semmit nem értem el vele.Elég sokáig csináltam.Nagyon nem tudok beletörödni igy nem kellek senkinek. Mit lehet nék?
2017. ápr. 2. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nemed?
2017. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
ha sportolsz, de mellette ugyanúgy eszel , akkor jóhogy nem fogsz lefogyni. Vagy rosszul csinálod, vagy szervi problémád van. Ez nem kifogás
2017. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Bad G-Sus ***** válasza:
36%
fejleszd a személyiséged. csókolom
2017. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
keresgélj szintén kövérek között.
2017. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

Nekem nem azért nem kellenél, mert kövér vagy, hanem azért, mert feladod.


Ha találsz párt, és nehezen jön össze a baba, akkor eldobod a párod, mert feladod? Ha a gyereked valami betegséggel születik, vagy csak szimplán később lesz súlyos beteg, akkor ha az első 2 orvos nem tud segíteni rajta, feladod és ásod a sírját?


Ezek nagyon sarkalatos dolgok, de szerintem szemléltetésnek jó, hogy nem akarnék olyan emberrel lenni, aki már itt feladja, mert ennél sokkal nagyobb problémák is lehetnek/lesznek az életben.

Arról nem is beszélve, hogy nem csak azért kéne sportolni, hogy lefogyj, hanem azért is, mert kell az egészséged megőrzéséhez.

2017. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Kerüld a szénhidrátot is.
2017. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Bárhol, ahol emberek járnak, akik megtetszenek neked. Nem a kövérségen múlik.
2017. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Kétlehetőség van:

a)felregisztrálsz egy kifejezetten kövérembereknek fenntartott társkeresőre és várod a csodát

b)elmész kivizsgáltatni magadat endokrinológushoz,aki vérkép alapján elmondja,mi a bajod,esetleg elmehetsz dietetikushoz még.nemrég nagybátyámat fogta keresztanyám fogyókúrára,mert cukros lett és nincs 50 éves.Mondjuk bő 20 éve 100 kg felett van.

2017. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
lányként bárhol, a kövér csajok kelendőbbek a kövér srácoknál.
2017. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, akkor sehol. Ha nő vagy, akkor bárhol.
2017. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!