Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem fekszik le velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik le velem a barátom? (20L)

Figyelt kérdés
Már jópár hónapja együtt vagyunk, mielött összejöttünk hónapokig randiztunk és már évek óta ismerjük egymást. Minden jól megy köztünk, mindent megbeszélünk. Egy probléma van, hogy valami ok miatt a szex nem megy. Ha találkozunk mindig egymásnal alszunk, mert messze lakunk egymástól. Van hogy hevesen csókolózunk, megy a tapizás olyan mintha beindult volna de ennyi. Abbahagyja és odabújik hozzám. Nem tudom h mitévő legyek. Zavar már, hogy nem történik köztünk semmi.( légyszi kíméljetek a biztos megcsal kommentektől)

2019. máj. 20. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Markolj rá, vedd ki neki stb
2019. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha mindent megtudtok beszelni akkor ezt miert nem tole kerdezed meg? mi honnan tudjuk?
2019. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Félénk típus.

Ez a fajtát meg kell erőszakolni

2019. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

KEdves utolsó!


Ez marhára vicces mellékesen :D.

De teljesen igazad van :D. Tényleg marhára tetszi kez a meglátás :D :D


Egy (már nem) félénk fiú :D :D

2019. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A barátod pszichés beteg. Ilyen nincs. És biztos NEM csal meg.
2019. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyomulj le, neked kell kezdeméynezned, és "keménynek" lenned.

Ha gondoldo írj, leírom ,hogy nálunk hogyan zajlott a "megtörésem".


25/f

2019. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha szűz még, akkor lehet eszébe se jut, hogy többet is lehetne. Nekem is az első barátnőm barátnője szólt, hogy nem szeretnéd megcsókolni? ...én meg a homolomra csaptam, hogy tééényleg. Okés én még csak 14 voltam. Szóval a tanácsom az, hogy nyúlj be a nadrágjába és a többit tudod.
2019. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te nála ;)
2019. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem volt még lánnyal és fél az egésztől szerintem,olyan beállítottságú.Segíts neki.
2019. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz nála picit, fogd meg neki, stb, de nyugodtan el is mondhatod hogy szeretnél többet, nem fog megharagudni érte 😊 meg kell beszélni ezt is.
2019. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!