Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt adjátok össze. Hogy is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt adjátok össze. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy volt egy barátnőm, akivel együtt voltunk sokáig. Jókat szexeltünk. 18 centis van hazugság nélkül és bírom is... volt hogy órákig szexeltünk kisebb pihenőkkel. Szinte kivétel nélkül mindig elélvezett, sőt általában többször is egy alkalommal.

Nyalni is jól tudok, arra is állandóan elélvezett.


Na ezzel nem is lenne probléma, de most egy olyan csávóval szexel, akinek kissebb, mint nekem és mindig előbb élvez el, mint a csaj. Szinte soha sem elégíti ki, de a csaj még is azt mondja, hogy ez neki most így jó, mert tetszik neki hogy állandóan kívánós emiatt, amíg velem mindig ki volt elégítve.


Én meg így nézek hogy mi a ..... ??! Ez komoly?!



2019. máj. 20. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Fura XD

De nem lehet, hogy nem csak szexuális okai voltak a döntésének?

2019. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Nyilván, de most csak a szexuális része a kérdés. Egyébként nincs együtt azzal a fickóval, csak dugni jár át hozzá.
2019. máj. 20. 14:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő, ha tényleg jól meg van du.gva a legbunköbb sz@rházival is képes együtt maradni, ha meg normál a csávó, akkor meg pláne :) tehát most vagy te hazudsz, vagy az exed megjátszotta az orgazmusait.
2019. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mi értelme lenne a kérdésnek, ha hazudnék?

Nem játszotta meg az orgazmusait, ebben biztos vagyok.

2019. máj. 20. 14:36
 5/18 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy igazat mond.
2019. máj. 20. 14:37
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy sok volt neki, hogy állandóan elélvez és tetszik neki, hogy most mindig kívánós.
2019. máj. 20. 14:39
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Ennek az az oka hogy nem a méret a lényeg. Meg inkabb a vastagsága a fontosabb a nőknek mint a hossz.

Az enyém 15 cm és élvezik a lányok, szóval nem ezen múlik.

2019. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
#7 De nem érted? Nem élvez el vele...
2019. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát ez az.
2019. máj. 20. 14:45
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
figyelj én nő vagyok, pasimmal azért is vagyok együtt, mert őaz első, akivel tényleg orgazmusaim vannak. Tudod mikor cserélném le egy béna f#szra, aki gyorsan elmegy, nekem meg hopp van. ( és itt nem is a farka hossza a lényeg) ..... úgyhogy már csak ezért is érdekes.
2019. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!