Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt adjátok össze. Hogy is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt adjátok össze. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy volt egy barátnőm, akivel együtt voltunk sokáig. Jókat szexeltünk. 18 centis van hazugság nélkül és bírom is... volt hogy órákig szexeltünk kisebb pihenőkkel. Szinte kivétel nélkül mindig elélvezett, sőt általában többször is egy alkalommal.

Nyalni is jól tudok, arra is állandóan elélvezett.


Na ezzel nem is lenne probléma, de most egy olyan csávóval szexel, akinek kissebb, mint nekem és mindig előbb élvez el, mint a csaj. Szinte soha sem elégíti ki, de a csaj még is azt mondja, hogy ez neki most így jó, mert tetszik neki hogy állandóan kívánós emiatt, amíg velem mindig ki volt elégítve.


Én meg így nézek hogy mi a ..... ??! Ez komoly?!



2019. máj. 20. 14:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Szöval rövidebben: ha egyszer tudod már milyen jó a bmw, nem akarsz kispolskival szîvni......úgyhogy tényleg nem is értem.
2019. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#10 Igen. Ezért nem értem én sem.
2019. máj. 20. 15:04
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Azt írod hogy most Tetszik neki hogy kívánja a szexet

Nekünk nőknek teljesen más úgy a szex a szeretetes ha kívánjuk is


De veled mindig kielégűlt. Nem volt kihívás.

És lehet hogy sokszor nem azért szexelt veled mert Ő azt annyira kívánta hanem csak megszokásból.


Hiszen Ő maga mondja azt hogy nem gáz a hoppon maradás hisz most azt élvezi hogy kívánja a szexet És ez teljesen érthető

Nincs kielégülve a feszkó és a pityergés ott van a lágyékában amitől majd szét durran.

Na most így ezzel az érzéssel teljesen másképp érzékeli az aktust

Ki nyílnak a receptorai a legfinomabb érintésre is bumm reagál a szervezete és egy olyan mámor önti el hogy az le írhatatlan.

Ezért sok nőnek fontos az előjáték

Mert az lehet nagyon kielégítő érzéki és akkor szemet hunyunk az felett hogy nincs aktus közben orgazmus hisz hüvelyi orgazmusa nem minden lánynak van.

A pasiknak ezt kéne felfogni .. szeressék pusziljak,nyalják, simogassák azt a női festett előtte közben utána . Mert a Nőknek fontos az ÉRINTÉS ..

25N

2019. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
Szeretkezés*
2019. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem pityergés hanem Bizsergés bocsi az elgépelésért
2019. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#13 Köszi. Ez eddig a leghasznosabb válasz.
2019. máj. 20. 15:22
 17/18 anonim ***** válasza:
53%

Nincs mit..

Én csak nőként nyilatkoztam ,hogy szerintem mi lehet a háttérben

2019. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez még "új" neki. Az az érzés hogy kívánja állandóan a szexet. Tehát ez a magasfokú intimitás mindig jelen van így maximálisan kiélvezi a nőiességét..mert veled állandóan kielégült ezáltal az intimitás minősége is csökkent
2019. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!