Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miben lehet észre venni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben lehet észre venni, ha egy férfi és egy nő között szexuális feszültség van?

Figyelt kérdés

Tipikusan a menjetek szobára jelenség. Köszi a választ.

N


2019. máj. 21. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A menjetek szobára jelenség az nem a feszültség, hanem amikor nem képesek kimászni egymás szájából.
2019. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a feszültséget szerintem nem nagyon lehet körülírni. Abban sem vagyok biztos, hogy kívülről látszik.
2019. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
oda-vissza passzok a beszélgetésben, furcsán előredönött test , állandó szemkontakt, a nő babrál valamivel, mint pl szemüveg szára, csavargatja a haját, a pasi kicsit szélesebbre teszi a lábait, folyamatos mosolygások.. meg iylenek.
2019. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen pasi: szemkontaktus alkalmanként elég hosszan, társaságban gyakran kommunikáltunk, ha csak tehette megérintett vagy direkt mellém ült közel, ha megölelt azonnal éreztem hogy áll neki én pedig tocsogtam, köszönésnél mélyen a szemembe nézett átkarolta a derekam és gyakran a szám szélére csúszott az arcra adott puszi. Sokáig ment ez így, óriási feszültség volt köztünk mivel szex sokáig nem történt csak csók egyszer-egyszer.
2019. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy szexualis aramot hajt, ami forditottan aranyos a szexualis ellenallassal :)
2019. máj. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!