Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos nőként megkaphatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nőként megkaphatok, egy nagyon jó pasit hosszútávra szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Vagy csak kihasználna egy-két menetre?
2019. máj. 22. 05:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Szerintem olyan aki a nők többségét biztos,hogy megkaphatná.

Magas,barna,szép arcú,izmos.

Mindemellett kedvesnek tünik,meg olyannak aki odafigyel a másikra.

2019. máj. 22. 08:31
 12/23 anonim ***** válasza:
És te ehhez képest?
2019. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Én csak olyan átlagos vagyok.

De a szexben bevállalósabb mint az átlag.

2019. máj. 22. 08:47
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ h a pasi is hosszútávra tervez, vagy csak pár alkalmasra.


L

2019. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azok a férfiak, akik minden nőt megkaphatnak, nem tudják átélni a hódítás élményét, mert kvázi a nők vadásznak rájuk.

Ezért amikor kezd kiégni a férfi, keres egy átlagos nőt. Akit nehezen kap meg, mert:

1. Lehet kishitű a nő, nem hiszi el, hogy tetszhet egy ilyen férfinak, ezért küzdeni kell érte. Így a férfi átélheti a becserkészés izgalmát, a trófea megszerzésének élményét.

2. Az átlagos nő a külső hiányosságait extra odaadással akarja kompenzálni az ágyban, míg a szép nők úgy hiszik, hogy már azt is megtiszteltetésnek veheti a férfi, hogy szétteszi a lábát neki.

3. Esetleg a férfit már nem köti le úgy a felszínes külső és szeretné a nő személyiségét is izgatónak találni.

2019. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Valamiben mindenképp extrát kell adnod hogy versenyben maradj. Ha alakban nem, akkor technikában vagy humorban.
2019. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem mondanám top férfinak magam, de azért elég sok visszajelzést kaptam már életem során nőktől. Akit akartam, én is megkaptam kb az esetek 99%-ban, ha még sem, az azért volt mert nem mentem oda hozzá. Ha egy buliba lemegyek, általában megbámulnak, rám hajtanak.

Az "átlagos nő" is egy olyan jelző, ami max a külső szépségét jelezheti valakinek, de mondjuk azt, hogy mennyire szexi, nem. Voltak olyan nők az életemben, akik abszolút nem voltak szépek, de olyan jól dugtak, mint az álom.

Ugyan az a tapasztalatom mint az 5ösnek, nem feltétlen az a mérvadó, hogy fullos-e az adott csaj.

2019. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mivel egy adott férfiról van szó,ne bombázzatok privát ajánlatokkal.:)
2019. máj. 22. 10:10
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy adott férfiről van szó, hajrá.

És a kérdésedre, igen.Lehet szó erről hisz én is nem egy olyat láttam hogy egy számomra is jól kinéző férfi egy nem annyira jól kinéző nővel volt együtt.

A külső nem minden.

Nekem is volt olyan barátnőm, hogy az első randin mikor először meglàttam...hát mondom ezt gyorsan le kell tudni...De valahogy olyan jól alakult az este hogy a randi végén már a száját néztem hogy mikor csókolhatom meg.Így is lett.Megcsókoltam és miután lefeküdtem vele, onnantól teljesen belezúgtam.Mások is furcsálták hogy pont vele, de igen.És nagyon szerettem.Csak lemondott rólam. :(

Hiába néz ki egy nő jól, ha a szexben és érzelmileg egy deszka....


Szócal igen, valószínű meg tudnàd bolondítani.

2019. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ha egy nő okos, elég agyafúrt ahoz hogy megtudja mi kell az el csábított pasinak, akar egy életre megkaphatja ot.

Tud meg mire bukik, mit szeret, mi a gyengéje?

Las bele a fejébe es olvas a gondolataiban?

Próbálkozz és jatszadoz vele, előbb utobb bejön neki valamelyik.

Ha nem jön be, felejtsd el és kezd másik dologba.....

Mindaddig meg rájössz hogy ezt szereti.

Ha agyba bujsz vele és jó vagy nála vissza fog járni hozzad.

2019. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!