Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a 32 évnyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a 32 évnyi korkülönbségről, egy szeretői viszonyt illetően? Ami n hosszútávra szól?

Figyelt kérdés

Nagy a korkülönbség, tény, de tekintve a viszony tartalmára, amelyben nem játszanak érzelmek, elfogadható ?

Vagy ezt bízza az ember a lelkiismeretére !?



2018. nov. 29. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ilyen esetben ez abszolút nem számít.
2018. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Nézd, ha ez felmerül, akkor ott valamilyen szinten gáz van (vagy jogi, tehát 18 alatti vagy, vagy tudod, hogy totál reménytelen az egész (18-50 a legjobb esetben)) és ezt te is tudod. Egyébként a te életed, a te tested, a te döntésed.
2018. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

23 éves nő vagyok.

Nem egy kiskamasz.

Ugyan egy bonyolult kérdést tettem fel, de nagyon szépen megkérek mindenkit, ne kompenzálja a leírtakat. Köszönöm !🙏🏻

2018. nov. 29. 22:55
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván nem tetted volna fel a kérdést, ha nem lennének benned kétségek... csak csinálnád, élveznéd, és nem kürtölnéd szét.

Nézd, ha neked oké, akkor oké, az más kérdés, hogy mennyire lesz ez hosszútávú egy jócskán apád korú emberrel ;)

2018. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha kölcsönösen akarják a felek, mi lenne vele a baj? Kérdező, ha te élvezed, a partnered is élvezi, ne érdekeljen más véleménye.
2018. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mint leírtam, nem hosszútávú tartós párkapcsolat a cél.

Vonzódunk egymáshoz, és jól kijövünk, de korkülönbség miatt egyéb másra nem vágyunk. Nem régóta tart, kb fél éve, de időnket felmerült bennem ez a kérdés, amiről beszéltem is vele, de kíváncsi voltam másokéra is, azaz magára a társadaloméra. Hogy vannak-e vagy voltak e így mások is, és hogy ki mit gondol...

2018. nov. 29. 23:02
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Ezt honnan tudod előre h hosszútávú lesz? Szinte sejtettem h te vagy a nő, mert ilyet egy férfi nem ír egy viszonyra.

Ezt ti érzitek, nem kell felvállalni h bármi közötök van egymáshoz. Ha kettőtök között ez nem okoz problémát akk nincs gond.

2018. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

Én is várom már, hogy 40-50-es férfi legyek majd és huszonéves csajokat dugjak akkor is. Szerintem tök jól csinálod, hajrá!


25/F

2018. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Mit nem ír egy férfi ? Ezt mire érted ?


Utolsó !

Ő egy sportos, jó génekkel rendelkező férfi ! Sok évet letagadhata.

Nem egy kiöregedett, szottyat testű ötvenes éveiben járó férfi !

Szóval ne írj butaságokat !

2018. nov. 29. 23:14
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

Te akarod, ő akarja. Ha ez kell hozzá: én is akarom. Menjetek már szobára!


Ezen nem agyalni kell, csinálni!

2018. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!