Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azért nyúl hozzám mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nyúl hozzám mindig olyan gyengéden, mert tudja, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Kedvesemmel még csak petting van, es mindig olyan gyengéd finoman érint meg, semmi hirtelenség.

Azért van, mert szűz vagyok?



2019. máj. 22. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Hat gondolom nem akar megijeszteni..kiakarja tapasztalni mi a jo neked..valoszinuleg.
2019. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk nőknek nagyon is meghatározó az első szex

Most ha,el kap úgy hogy azt se tudod mi van okozhat olyan törést traumát hogy egy életre megnyomorítja a leljed és felni fogsz a szextől

N

2019. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha azt fogja mondani, hogy azért puha, hogy ne fájjon, akkor azért kezdj el gyanakodni
2019. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem ez alap ha szűz vagy ha nem vagy az. Legalábbis ha szerelmes és/vagy nem szereti a durva szexet...
2019. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Én minden nőhöz így nyúlok először, mert nem lehet tudni ki milyen. Szűz vagy nem, és hogy szereti. Utána úgy is alakul az egész ahogy haladunk előre.
2019. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!