Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki Prostituálthoz megy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki Prostituálthoz megy az egy lúzer? Mégis olyan sokan mennek prostikhoz még barátnő mellett is 22 l

Figyelt kérdés

Rádöbbentem arra hogy milyen sok pasi férfi prostizik csak Magyarországon rengeteg főleg azért is mert ugye emlekedtek a fizetések nőtt az életszínvonal ezért van miből.


De ez annyira lúzerség ráadásul a pofám leszakad amikor olyan férfiak kérik a prostituáltaktól hogy engedjét meg a gumi nélküli szexet és ezért fizetnek egy vagyont is.

Elképesztő milyen világot élünk prostituáltat gumi nélkül? Jesszus


Aki elmegy egy prostihoz az gyakorlatilag elismeri hogy nem tud csajozni nincs energiája ideje egy csajnak udvarolni nincs türelme ezért az a legegyszerűbb ha dugni akar az ember hogy fizet egy nőnek és akkor azonnal szexelhet és az interneten válogathat is a lányok között.


De ez annyira gáz hogy szinte minden második férfi k..rvázott már.



2019. máj. 23. 21:13
 61/100 anonim ***** válasza:
96%

...de szerintem is amúgy egy unatkozó kis troll szociológus vagy, aki képes még a legbékésebb neoliberális emberből is kihozni a rasszista Ku Klux Klánvezért :D.


Mellesleg zseniálisan csinálod, vegytisztán szimulálva a proli eke egyszerű gondolkozásmódot... Mindezt egy provokatív kérdésbe csomagolva.

2019. máj. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 A kérdező kommentje:

Mostmár értem miért nem állnak szóba veled a nők.

Egy rasszista agresszív barom állatal ki akar együtt lenni?

Senki.

2019. máj. 26. 04:14
 63/100 orton ***** válasza:
100%

Hát ez a topik felrobbant :D vicces csak az első és a 7. oldalt elolvasni.


"Aki Prostituálthoz megy az egy lúzer?"

Nincs feltétlen kapcsolat a lúzerség és a qurvázás között. Én sose qurváztam és még is lúzer vagyok.

2019. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
95%
kedves kérdező, nálad mennyi a tarifa? vagy elég sárga guccsi vagy ármánó táska és máris engedsz torokra? végülis ezekkel a hozzászólásokkal elég könnyen találsz kuncsaftot is, szóval brávó :D
2019. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
100%

Csak jót akar na. Embert akar faragni a nyámnyila magyar fehér férfiakból :'D


Szerintem mindínki jobban jár, ha kiköltözöl Los Angelesbe. Ott majd ellátják a nagyf..szú nigg...er rapper gangsta istenek a csúnyádat. Ki se tűnnél a latino csajok közül.


Egyébként meg lehet civakodnak érted a magyarok is, 250 kilómétert utaznak a muffodért... de ne feledd, te mondtad... nem mindenkinek kell egy ilyen büdös luk. Nem mindenki vágyja a lehasznált, szétcincált pitbullszájat.

2019. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
97%
Troll a kérdező, de nagyon jól csinálja :D 7 oldalon keresztül etettük, és még mindig nem lakott jól :D
2019. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
100%

A statisztikák szerint a férfiak 17%-a prostizik.


Osho szerint a prostitúciót a házasság léte okozza a társadalomban. Ha megszűnne a házasság, automatikusan megszűnne a prostitúció is.

2019. máj. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
85%

Arany drága bogaram! Te nagyon el vagy tévedve! Az hogy valaki már volt k*rvánál, az még nem jelenti azt, hogy lúzer! Sajnos van, akinek olyan a családi háttere, vagy éppen a munkája, hogy nem fér bele egy komoly kapcsolat, de mégis jól akarja magát érezni, ez alap szükséglet, akár tetszik, akár nem!


Én 2 csajnál is voltam. Az első együttlétnek siralmas vége lett, mert nagyon paráztam és tapasztalatlan is, de attól függetlenül megértő volt a csaj. A második alkalom sokkal jobb volt! Igaz nem elégültem ki, de nem úgy kezeltem a csajt, mint egy darab húst akibe beleüríthetek, hanem nőként tekintettem rá és sokkal nagyobb ajándékot kaptam: Odafigyelést, törődést, hiszen (attól függetlenül, hogy fizettem a szexért) vigyáztunk egymásra és mindketten jól éreztük magunkat! Nekem fontos, hogy ne csak Én élvezzem a szexet, hanem a partnerem is! Először adj és utána kapsz is, de természetesen nem mindegy, hogy mit adsz, mert azt kapod vissza! Itt az élő példa: Elkezded itt a srácokat ekézni, akik már fizettek a szexért így ne csodálkozz azon, hogy ugyanezt kaptad vissza! Ahhoz meg főleg nincs jogod, hogy mások felett ítélkezz és mások feje felett törj pálcát!



Had idézzek pár monológot a hozzászólásaidból:


"Engemet megpakolnak bőven van mindig szexpartnerem a chat. hu-on írnak a pasik bőven és már sokan taliztak velem volt aki miattam utazott 250 km-tert oda vissza 500 km-tert."

Nos, Én nem tudom, hogy ki volt az a szerencsés, aki miattad utazott ilyen nagy távot, de ezzel a kijelentéssel csak azt sugallod, hogy azért Te sem vagy különb!


"Akik k..rvákhoz járnak azoknak nincs önbizalmuk nem nyílnak meg nincs szókincsük nem tudnak felszedni egy normális lányt csak úgy az utcáról vagy buliból."

Ezzel sem nagyon értek egyet, mivel (mint fentebb írtam) nem mindenkinek van adva az a lehetőség hogy komoly kapcsolatot folytasson egy nővel! Rengeteg oka van annak, aki inkább az egyedüllétet választja, de ettől függetlenül szeretné élvezni az együttlétet!


"Az lehet hogy a világban túl szaporodott a emberi faj de Magyarországon csökken ezért is támogatja a kormány a család alapítást ilyen erősen."

Ó, hát persze! Kisgyerekes családokat, idős, beteg, néhol magatehetetlen embereket dob ki a drága szeretett kormányunk az utcára egy bedőlt deviza hitel, vagy egy csúszó tartozás miatt! Ez ám a család barát kormány, Bravó!


"Az felháborító hogy vannak akik nem alapítanak családot ,Magyarország így ki fog halni hála a cigányoknak csak ők tolják kifele a babákat futószalagon,ha ők nem lennének ki halna Magyarország."

Abba esetleg nem gondoltál bele, hogy egy gyerek mekkora felelősséggel jár? Csináljunk nyakra-főre ész nélkül gyerekeket, aztán majd jön a családi! Hát gratulálok az értékrendedhez!


"Egy prostituáltól egyébként sem kapsz kölcsönös vonzalmat mert neki a szex veled az csak munka de egy olyan nő akit felszedel a vásárból utcáról arról elmondhatod az hogy a két szép szemedért le feküdt veled illetve tényleg élvezte a szexet nem csak immitálta."

Van, aki imitálja és van, aki nem! Attól függ, hogy hogyan viszonyultok egymáshoz!


"Minden férfi csak is dugni akar és hiába mondjátok hogy ne általánosítsak mert a normális pasik is egy idő után már szexet akarnak és megnyílnak el mondják a perverz vágyaikat gumi nélkül akarják a szexet mert úgy jobb stb."

Képzeld, nem mindenki olyan perverz állat mint ahogy Te elmeséled, de semmi gond! Egy párkapcsolatban igenis fontos a szex, de persze természetesen kompenzálandó azzal, hogy mindkét félnek teljesüljenek vágyai és az álmai! Ezzel természetesen nem azt akarom mondani, hogy a párkapcsolat, csakis kizárólag a szexről szól, hanem gyengédségről, odaadásról, az odafigyelésről, a bizalomról, de elsősorban a hűségről is!



Na, azt hiszem azt az állításodat is sikerült cáfolnom, hogy aki prostihoz megy nincs szókincse. Igaz Én csak 2 alkalommal voltam, de igyekeztem Neked triviális kommentet megfogalmazni! Azt viszont erősen javaslom Neked, hogy mielőtt beszélsz, gondolkozz és ne ítélkezz mások felett elsőre, mert minden bizonnyal Neked is rosszul esne! Ha trollkodsz, ne csodálkozz azon, hogy szanaszét oltanak, de adnék még egy jó tanácsot: Tanulmányozz át egy helyesírás tanácsadó szótárat! A böngésző se viccből húzza alá pirossal a hibás szavakat! ;)

2019. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 A kérdező kommentje:

Heee én nem vagyok k..rva nekem nem fizetnek a szexért nem pénzért b..szok mint egyesek.


Engem elcsábítanak a Casanovák és úgy teszem szét a lábam amit tényleg élvezek nem csak immitálok.

2019. máj. 29. 19:19
 70/100 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis ugyanazt csinálod, mint a többi örömlány, csak Te anyagi ellenszolgáltatás nélkül. Ugyan ne nevettess Kérlek! XD :D
2019. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!