Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki Prostituálthoz megy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki Prostituálthoz megy az egy lúzer? Mégis olyan sokan mennek prostikhoz még barátnő mellett is 22 l

Figyelt kérdés

Rádöbbentem arra hogy milyen sok pasi férfi prostizik csak Magyarországon rengeteg főleg azért is mert ugye emlekedtek a fizetések nőtt az életszínvonal ezért van miből.


De ez annyira lúzerség ráadásul a pofám leszakad amikor olyan férfiak kérik a prostituáltaktól hogy engedjét meg a gumi nélküli szexet és ezért fizetnek egy vagyont is.

Elképesztő milyen világot élünk prostituáltat gumi nélkül? Jesszus


Aki elmegy egy prostihoz az gyakorlatilag elismeri hogy nem tud csajozni nincs energiája ideje egy csajnak udvarolni nincs türelme ezért az a legegyszerűbb ha dugni akar az ember hogy fizet egy nőnek és akkor azonnal szexelhet és az interneten válogathat is a lányok között.


De ez annyira gáz hogy szinte minden második férfi k..rvázott már.



2019. máj. 23. 21:13
 81/100 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az, egy magadfajta nő még többe is kerülne mint egy prosti. Hosszú hónapok mire "meghódítanak", persze addig is fizetik neked a drága vacsorát, mozit, italt. Ha meg már megszereztek, a nyaralást, esküvőt is...
2019. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szavadat ütöd agyon a másikkal! Legalább olvasd már vissza, miket irkálsz! Elég gáz!!!
2019. jún. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
Nöként neked könnyü. Egy nönek kb semmit nem kell tennie hogy megdugjàk csak vàlogatni és ennyi. Még a csúnya lànyok is nemhogy a szépek. Egy férfinak sokkal nehezebb dolga van föleg ha nem jóképü. Egy nö az kb mindegy hogy néz ki el kell. Ezt nem fogod fel. Most aki ferfi de nincs szerencseje az soha ne szexeljen vagy mi?? Az adoniszaid meg biztos nem prostiznsk szoval nyugodj meg. De egyebkent ti nok se vsgytok jobbak be se meritek vallani hsny csavoval szexeltetek életetek soràn.
2019. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
Könnyen dumálsz. Azthiszed elég a jo duma meg stb. Nagy loszart. Sajnos van egy színvonal amibalá nem fogok adni. Nekem sem adott esélyt egy lány sem mikor szűzvoltam keményen meg kellett dolgoznom ert hogy elveszithessem. Szart se tudsz te kibkönnyü eletu liba. Azthiszed elvegzed az ertsegit meg egyetem vagy közep suli aztán te keményen oda tetted magad azert ahol vagy pedig az nem nagy szám. Rendes fiukat tesztek tönkre mert nincs tapasztalatuk mert volt bennük annyi jobszív hogy nem haszáltak ki lányokat. Ez a helyzet koszos liba.
2019. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
Follow
2019. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 A kérdező kommentje:
Hát igen a férfiaknak nehéz az élet, nehéz ingyen puncit találni szinte lehetetlen.
2019. jún. 27. 15:18
 87/100 anonim ***** válasza:
Nagyon is könnyü egyeseknek csak a lányok olyanok ha megdugod őlet rögtön gyereket akarnak meg csalàdot tőled es en nem akartam tőlük többet pár dugásnál. Ilyenkor szepen híre megy hogy milyen gerinctelen fereg vagy hogy kegyetlenül kihasználtad szegény lányt. Nem en kertem meg higy bukjon rá. S ezt szível bírni nem sokáig lehet. Lehet másnak igen már nekem sem igazábol nem érzek sajnálatot mert kiöltetek belőlem. Ez igy van randjén sannos kesőn ert meg az eszem.
2019. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:

A polgárpukkasztó mindenidet neked te.

Látom az életed legnagyobb problémája ez... :D

2019. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a kérdezőnek ez miért ekkora szívfájdalom.

Én még nem voltam prostinál, de nagyon szeretnék. Igen, vesztes vagyok és nincs más lehetőségem a szexre, de ez miért tragédia neked, kérdező? A legkevésbé sem befolyásol téged, úgysem kellenék neked, akkor meg miért zavar?

30F

2019. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 A kérdező kommentje:

A lányok 94%-a elítéli azokat akik prostikhoz járnak vagy prostinál voltak.


A lányoknál a maradék 6%-lék között is 3%-lék vagy prostituált vagy volt prostituált.


Ez egy Amerikai felmérés.

2019. jún. 27. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!