Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki Prostituálthoz megy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki Prostituálthoz megy az egy lúzer? Mégis olyan sokan mennek prostikhoz még barátnő mellett is 22 l

Figyelt kérdés

Rádöbbentem arra hogy milyen sok pasi férfi prostizik csak Magyarországon rengeteg főleg azért is mert ugye emlekedtek a fizetések nőtt az életszínvonal ezért van miből.


De ez annyira lúzerség ráadásul a pofám leszakad amikor olyan férfiak kérik a prostituáltaktól hogy engedjét meg a gumi nélküli szexet és ezért fizetnek egy vagyont is.

Elképesztő milyen világot élünk prostituáltat gumi nélkül? Jesszus


Aki elmegy egy prostihoz az gyakorlatilag elismeri hogy nem tud csajozni nincs energiája ideje egy csajnak udvarolni nincs türelme ezért az a legegyszerűbb ha dugni akar az ember hogy fizet egy nőnek és akkor azonnal szexelhet és az interneten válogathat is a lányok között.


De ez annyira gáz hogy szinte minden második férfi k..rvázott már.



2019. máj. 23. 21:13
 71/100 anonim ***** válasza:
100%
Boldogok a lelki szegények :D
2019. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 jonwick ***** válasza:
100%
Igen ez így van ahogy leírtad, de akkor mi van? Nem kell ott álljál minden üzletkötés mellett és a fejére olvasnod a palinak mekkora lúzer. Ezek a dolog a te felháborodásod nélkül is megy a maga útján. Vajmi keveset számít hogy te személy szerint ezt mekkora lúzerségnek tartod, attól az üzlet még nem áll le. Milliószám lesznek fogyasztók és szolgáltatók. Most tulajdonképpen mit szereretnél? A pénzes lúzerek ne kurv*ázzanak, hanem csak recskázzanak? Térjenek meg Jézushoz, vagy ébresszék fel a Kundalinit? Vagy szopják le magukat?
2019. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
67%

Én meg nem voltam, több idő és együttlétre van szugsegem hogy megnyílhat a baratnomnek.

Ezért sem jarok es fékek hogy elkepok v kit ::((

Ez csak szexről szól ,szavak , ismerkedés és udvarlas nélkül, ezért is járnak sokkan.

2019. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 A kérdező kommentje:

Akkor is lúzerség hogy nem tud inkább elmenni egy buliba és ott felszedni egy csajt egy éjszakás kalandra mint a nagy Casanovák a bátyám sorra hozta fel a diszkókból a lányokat fény korában persze ma már nem mivel már van párja.


Azért én azt mondom hogy csúnya dolog az is eleve hogy egy nő a testét árulja de az is szégyellje magát aki igénybe veszi ezt a szolgáltatást amikor szép szavakkal érzésekkel sokkal jobb szeretkezni mint érzések nélkül csak úgy hidegen az nem valami jó.


Még az állatoknak is vannak érzéseik.

2019. jún. 1. 22:57
 75/100 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz amúgy valami újat mondani? Eddig minden válaszod ugyanarról szól. Felfogtuk, elítéled, ha egy pasi prostizik. Nem kell még 50x leírni ugyanazt
2019. jún. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 A kérdező kommentje:

Akkor álljatok fel ne legyetek lúzerek nyámnyilák legyetek bátrak talpra esettek akik nem riadnak vissza egy elutasítottástól és ne prostizatok hanem csajozatok.


Legyetek kemények nőcsábászok.

2019. jún. 2. 01:55
 77/100 anonim ***** válasza:
De hát ha nincsen pénzem segélyre, akkor hogy legyek NO csabasz?
2019. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már! Te is ugyanúgy azt csinálod, csak Te ingyen szétteszed a lábaidat! Nem unalmas már? XD
2019. jún. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 A kérdező kommentje:

Nem ingyen teszem szét a lábam nekem is fizetnek a férfiak a szexért csak nekem nem pénzt hanem tudod mit?

Szerelmet oda adást törödést fizetnek ami ezerszer többet ér a pénznél.


Hidd el sokkal jobb egy olyan csajt dugni akiért megdolgoztál elcsábítotad mint egy olyant akit érzések nélkül toszkálsz.

2019. jún. 3. 01:41
 80/100 anonim ***** válasza:
87%

Szexpartner keresőn kúratod magadat. A kokeró maffiózó bátyád meg a diszkóból rángatta fel tucatszámra a bukszákat.


...és érzelmekről nyomod itt a vakert :Ddd


Troll vagy semmi egyéb. Onnan tudom, hogy nem vagy cigány, már rég megfenyegettél volna 15x, meg küldenéd ránk a bitpullokat.


Se kokeró, se nő nem vagy. Csak egy unatkozó egyetemista f..sz. itt bukott el a sztorid.

2019. jún. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!