Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok prostihoz járni?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok prostihoz járni?!

Figyelt kérdés

Milyen időközönként ?

Mennyi pénzt költötök ?

Mi az ideálotok ?

Hány éves vagy és mióta jársz ilyen helyekre ?



2019. máj. 27. 19:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Fél évente. Átlag 15 000 forint egy óra. Csinos harmincas nők. 23 éves vagyok, 20 éves koromtól "járok".
2019. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Gábor19... ***** válasza:
100%

Fél évente egyszer kihozok egy lányt magamhoz. Az a gond hogy szülei nagyon ritkán mozdulnak ki otthonról úgy hogy egyedül maradhatok😀😀 mer akkor lenne többször is rá alkalom.

Nekem van egy perverzitásom, hogy imádom ha a lány valamilyen felfújhatós strand holmin, lufin hancúrozik, úgyhogy ezt szoktam kiélni ilyenkor😀

15-20ezet egy alkalom itt vidéken. jobban inkább a fiatal, vékony lányok jönnek be nekem. kb 4 éve prostizom.

2019. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
szoktam.43f
2019. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%

Nem.


28F

2019. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam . Nem vagyok egy szep gyerek de mindig feltudtam azedni egy csajt ha uriteni kelett
2019. júl. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

# 15 Azért a topp csajokat kötve hiszem.Kivéve ha nincs kitömve a zsebed vagy szarrá gyúrva (nem 1-2 éve edzegetek naturálon) vagy koxolva a tested.

Ezek meglehetnek csúnya arccal is.

Persze ha neked ez is megfelel csináld csak tovább.

Nem vitát akarok szítani.

2019. júl. 28. 21:07
 17/20 anonim ***** válasza:
39%
Relativ hogy kinek mit takar egy top csaj . Nekem egy szilikonos szolis csaj nem jon be . De hidd el nem banyaremekst szedek fel... nem vagyok sem kigyurva sem a penz nem vet fel .. de ugy gondolom hogy szexert hulyeseg fizetni... mikor ingyen is megkapod
2019. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Valóban relatív.

De nem feltétlen szilikonos nők jelentik a "jó csajt".

De a szilikonos is király ha jól megvan csinálva :D

Fogtál már ilyen melleket ?!

Jó jó van aki nem akar vagy szeret fizetni ilyesmiért de akinek belefér illetve vágyik ilyen extra élményekre az szerintem nem elítélendő.

Tudom lyuk lyuk de azért számít a keret is.

2019. júl. 29. 00:57
 19/20 anonim ***** válasza:
60%

#18, Azért ez a lyuk lyuk elég öngól.


Voltál már olyan csajjal aki vonzódik hozzád? Mondjuk rászántál egy estét fesztiválon, bulin... vettetek közösen még pár italt, aztán bevitted a sátradba vagy lakásodra?

Amikor tudod hogy bejössz a csajnak és szétkarmol közben, nem csak megjátssza az egészet. Nagyon hülyének kell lenni, hogy elhidd :D


A prosti egy hamis illúzió, nem szex. Olyan mint a maszturbálás. Teljesen más kategória amikor 2-3 óráig együtt vagy valakive, többször is akit legalább felizgattál.

2019. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

# 19 Volt.

18 éves korom óta fesztiválozom.

Most 26 vagyok és havi kéthavi rendszerességgel járok lányokhoz.


Ha nem lett volna rendes szexuális kapcsolatom akkor igazat adnék neked.De van összehasonlítási alapom.

Akárhogy erőlködsz nincs igazad.


Egyáltalán nem öngól amit írtam mert a te írásodból az jön le hogy inkább nem fizetsz.Felszedsz egy lányt aki nem a legszebb de azért nem is csúnya.

Kvázi jobban élvezed a "becserkészést".


Abban igazad adok hogy ha valakinek még nem volt rendes kapcsolata-hódítása akkor azt nem pótolhatja lányokkal.


Nálam nem áll fent ez a helyzet.

2019. júl. 29. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!