Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meghíztam, de a pasimnak így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghíztam, de a pasimnak így jobban tetszem: szerintetek mennyire gáz? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Itt a link:


[link]


Másfél éve vagyunk együtt, azóta "sikeresen" fel is szedtem 15 kilót. Kimondottan vékony voltam korábban, de ez már nem látszik sajna. Az egyetlen pozitívum a jóval nagyobb cicim, ennek kezdetben még örültem is, de látjátok, most már azért rendesen hájasodok deréktájt is, nem is tudom, ez még úszógumi vagy már pocak... A seggemről és a combomról meg nem véletlenül nem teszek ki képet, képzelhetitek, ha még a derékhájaimat is vállalhatóbbnak tartom... Ami gond: a pasim mellett nem bírok fogyókúrázni, folyton elcsábulok, mert úgy imádja a husikáimat... Szerintetek objektíven nézve nagyon kövér vagyok már?



2019. máj. 29. 08:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%
Szia, ha a pasidnak tetszik akkor nincs gaz, de nem akarlak megbantani, kicsit jobban odakene figyelni az evesekre foleg a feleslegesekre...
2019. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagy nagyon kövér, de nekem ez már sok.

Ha így haladsz (bár kort nem írtál), akkor rövid időn belül viszont már tényleg nagyon kövér leszel.

És a kilók utána sokkal nehezebben fognak lemenni, mint ahogy feljöttek.

2019. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
52%
Ha neked és a pasidnak ez így jó akkor nincs gond. Én személy szerint a feszesebb női testet szeretem, de nem nekem kell tetszened :) Ha nem hízol tovább akkor meg egészségügyi kockázata még nincs, szóval nincs ezzel gond ha nektek így jó. 29/F
2019. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
51%

Irigylem a pasidat, én is nagyon szeretem az ilyen formát.

Az exem is hasonló volt, viszont én vigyáztam a vonalaira, hogy ne essen át a ló tuloldalára, ne csapjon át egészségtelen életmódba.

Te is figyelj oda azért, mert innen már csak egy lépés a kóros elhízás amiből nagyon nehéz a visszaút.

2019. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Ne! A pasidnak akarj megfelelni sztem elsősorban. Dobd ki a lisztet és cukrot, igyál sokat. 15kg-t nem olyan nehéz leadni :) én is annyit híztam. Fogjunk össze és adjuk le együtt 😁😁😁
2019. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem fogom elrejteni a véleményem, hanem megmondom az igazat: nekem nem tetszel.


De vannak olyanok, akiknek bejön ha egy csaj molett, a pasid például ilyen, szóval nincs gáz.

2019. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Tudom, hogy hájas vagyok, igazatok van... A csúcs eddig anyám volt azzal a beszólással, hogy "ennyi idősen már az lenne furcsa kislányom ha nem lennél kövér"...


Amúgy 30 éves vagyok, 165 centi és 58 kilóról híztam fel 73-ra.


Ja és mivel többen kérdezték: cicifotó nincs. :-)

2019. máj. 29. 08:44
 8/33 anonim ***** válasza:
71%
3: Az a baj, hogy már minimális elhízás is bizonyítottan egészségügyi kockázattal jár, tehát itt nemcsak esztétikai kérdésről van szó.
2019. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem is vagy hájas. Ez nekem a vékony "kategória"
2019. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
A pasim folyton azzal jön, hogy ezzel a súllyal még éppen csak túlsúlyosnak számítok, az elhízás 80 fölött kezdődne... és az a baj, hogy én is kezdek a gyengébb pillanataimban megbarátkozni azzal a ténnyel, hogy meghíztam.
2019. máj. 29. 08:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!