Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meghíztam, de a pasimnak így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghíztam, de a pasimnak így jobban tetszem: szerintetek mennyire gáz? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Itt a link:


[link]


Másfél éve vagyunk együtt, azóta "sikeresen" fel is szedtem 15 kilót. Kimondottan vékony voltam korábban, de ez már nem látszik sajna. Az egyetlen pozitívum a jóval nagyobb cicim, ennek kezdetben még örültem is, de látjátok, most már azért rendesen hájasodok deréktájt is, nem is tudom, ez még úszógumi vagy már pocak... A seggemről és a combomról meg nem véletlenül nem teszek ki képet, képzelhetitek, ha még a derékhájaimat is vállalhatóbbnak tartom... Ami gond: a pasim mellett nem bírok fogyókúrázni, folyton elcsábulok, mert úgy imádja a husikáimat... Szerintetek objektíven nézve nagyon kövér vagyok már?



2019. máj. 29. 08:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
78%

nem megbántani akarlak csak őszinte leszek: diéta és konditerem. Nagyon sok ez a felesleg.

Én kb. ilyen súlyról indultam lefelé. Épp egyidősek vagyunk, ha most ne állítod meg a hízást, innentől csak rosszabb lesz. 20 évesen könnyű jól kinézni, 30 évesen már tenni is kell érte, mert rosszabb lesz.


30N

2019. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
2019. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%

7: A 165 centihez a 73 kg sok. Ehhez a magassághoz kb 60 kg ami egészséges.

30 felett pedig, mivel lassul az anyagcsere, már nagyon könnyen jönnek a kilók.

Nekem férfiként, kicsivel 30 felett nagyon komolyan kell már tennem azért, hogy ne jöjjenek fel a kilók.

Ha nem sportolnék heti 5 nap és azt enném, amit csak megkívánok, akkor már rég el lennék hízva.

2019. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%

12. a vézna meg a sportos nem épp ugyanaz. Nem fogyókúrázni kell, hanem edzeni, a nőknek is súllyal. Attól lesz ám olyan focilabda formájú és keménységű a fenék, hogy lehetetlen nem megkívánni. Nehezen hiszem el, hogy bármelyik férfinak vonzóbb egy enyhén molett nő plöttyedt (ez a hangsúlyos, mert ha nincs alatta izom, bizony plöttyedt lesz) feneke, mint egy csinosan izmos nő kerek és kőkemény feneke (nem, nem a női testépítőkre gondolok).


Szóval kedves Kérdező, irány a terem, kezdj guggolni, először súly nélkül, majd súllyal. Csodásan fogod magad érezni. :)

És más is írta már, 30 fölött már úgy szaladnak fel a kilók, hogy észre se veszed. Figyelj oda magadra, mert a plusz 15ből sajnos könnyen lesz plusz 30.

2019. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is tetszel.

28F

2019. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
75%
14: Nem beszélve arról, hogy a sportolástól, fogyástól, a libidó is megnő, amit valószínűleg a barátja nem fog bánni:D
2019. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
51%
Hát határeset nem rossz de azért vigyázz. Bnőm 67kg és 154cm hiába mondom h figyeljen oda
2019. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ez szexi. Épp, hogy van rajtad egy kis husi, ami formát ad, egyáltalán nem vészes meg akármi.

Bár nem értem, a válaszokat, amikor így vagy akár kicsit husibban is néztem ki, bomlottak a pasik...

2019. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem is a súlyod sok, hanem a korod kevés hozzá :) Ráérsz 50 évesen is így kinézni, de akkor se muszáj
2019. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is bejössz a pasidnak, akkor max. az egészséged miatt érdemes foglalkoznod az elhízással.
2019. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!