Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meghíztam, de a pasimnak így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghíztam, de a pasimnak így jobban tetszem: szerintetek mennyire gáz? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Itt a link:


[link]


Másfél éve vagyunk együtt, azóta "sikeresen" fel is szedtem 15 kilót. Kimondottan vékony voltam korábban, de ez már nem látszik sajna. Az egyetlen pozitívum a jóval nagyobb cicim, ennek kezdetben még örültem is, de látjátok, most már azért rendesen hájasodok deréktájt is, nem is tudom, ez még úszógumi vagy már pocak... A seggemről és a combomról meg nem véletlenül nem teszek ki képet, képzelhetitek, ha még a derékhájaimat is vállalhatóbbnak tartom... Ami gond: a pasim mellett nem bírok fogyókúrázni, folyton elcsábulok, mert úgy imádja a husikáimat... Szerintetek objektíven nézve nagyon kövér vagyok már?



2019. máj. 29. 08:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem jön be, szerintem nem szép a zsír.
2019. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
56%

Kis mozgás és diéta használna.

Nekem így nem vagy szexi, bár nem is vagyok a pasid :D.

2019. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagy veszettül, kórosan elhízva, de ez már kövérség. A nagy baj az, hogy te ezt nem látod problémának, így itt biztosan nem fogsz megállni és ha elhízol, majd egyszer úgy döntesz, hogy fogynál, az nehéz lesz. És ha sikerül is lefogynod, akkor szembesülsz azzal, hogy nem tudsz célzottan, csak a hasadról fogyni. Ugyanis bárki bármit mond, nem onnan fogysz, honnan akarsz. Felülések, stb. nem a hasadat fogyasztják.


Szóval majd lefogysz és akkor mindenhonnan fogysz és ez azt jelenti, hogy lecsoffad a feneked, leapad és lógni kezd a cicid, megjelennek a hízási csíkok mindenhol. Tehát aki egyszer elhízik, majd lefogy, az a legritkább esetben fogy vissza jó nővé.

Honnan tudom ezt? Hogy volt egy barátnőm, aki gyerekként vékony volt, majd gimis korában elhízott. Én főiskolás korában találkoztam vele, amikor már lefogyott. A hasa szélesebb volt, mint a feneke. Amorf testalkata lett, csoffadt fenékkel. A mellei melltartóban jól néztek ki, de amikor meztelen volt, lógtak nagyon. Én elfogadtam így, de mutatott régi képeket és nem is hasonlított a régi önmagára. Persze rettenetesen gátlásos is lett, nem tudott vilagosban szexelni, szégyellte magát, viszont ez pszichés gondokat okozott nála, odadobta magát bárkinek, mert annyira nem volt önbecsülése már. Én próbáltam segíteni rajta, de végül teljesen idegbeteg lett. Ne érts félre, ez nem történik meg minden kövér emberrel. De a jo-jó effektus, a hízás-fogyás ciklusok kikészítik a testedet.


El kellene dönteni, hogy milyen testet akarsz magadnak hosszú távon és annál a testalkatnál maradni. Ha egyszer elszabadul a zsírraktározás a szervezetedben, onnan visszafordulni már csak úgy tudsz, hogy egy olyan vékony testet hozol össze, aminek nem nagyon vannak formái (lapos fenék, lógó cicik, nyúlt bőr).

2019. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
75%

Korábban valaki írta a súlyzós edzést. Igen, guggolni kell. Meg súlyfelhúzásokat (angolul deadlift) végezni, előtted a kétkezes súlyzórúd, előrehajolsz és felemeled a vissza állásba.

Izmot kellene építened. Azonos testsúly mellett az itmos test vékonyabb, hisz az izom sűrűbb, kisebb a térfogata.

2019. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
55%
Jaj, most olvasom, hogy 73 kg a súlyod. Az neked már nagyon sok. Le kellene menni 60 alá. Csak minél tovább vársz, annál nehezebb lesz és annál több nyúlt bőröd lesz, lógó csöcs, lapos fenék, mellé meg has... Kezdj el gyúrni. Ne félj, nem leszel "túl izmos".
2019. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
70%

Ne a pasidnak akarj megfelelni.

Te nem raktad volna ki ezt a kérdést, ha örülnél a hízásnak. Kezdj el egészségesen étkezni és edzeni, a jövőbeli egészséged miatt is

2019. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
63%
mennyi irigy troll, ne foglalkozz velük
2019. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
40%

Nekem meg pont az ilyenek tetszenek! Tök jó, ne foglalkozz mit mond más!!! Az ilyen jó húsos nőket szeretem én is!

Privátba még megnézném jobban?!25f

2019. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a sok válasznak. Viszont még egyszer mondom: cicifotót és a seggemről képet priviben sem küldök. :) Az utóbbit főleg higgyétek el hogy nem akarjátok látni.
2019. máj. 29. 14:23
 30/33 anonim ***** válasza:
Arcod megmutatod?
2019. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!