Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hiszem lefeküdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem lefeküdtem a barátom apjával. Buli után náluk aludtam, nagyon berúgtam, nem emlékszem szinte semmire, csak hogy az ágyban fekszem, és hátulról csinálnak. De a barátom nem lehetett, ő akkor az unokatestvéréknél volt.18/l Hogy tudjam meg?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 10:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A pasidéknál nincs esetleg egy nagytestű kan kutya? Azért én körülnéznék a helyedben.
2019. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Először engem vitt haza, mert berúgtam. Aztán a tesóját, aki fiú. . Megvárta míg elalszik, és inkább ő is ott maradt. Itt csak az apja volt, és én.
2019. jún. 3. 11:26
 13/19 anonim ***** válasza:

jó volt?

máskor ne igyál ennyit!

2019. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Az apjának nincs senkije? Esetleg észre vetted, hogy máskor megnézett vagy úgy nézett rád?
2019. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok beképzelt lenni, de engem általában megnéznek a férfiak. Nem azért, mert olyan szép lennék, de csinosan öltözködöm, adok magamra.
2019. jún. 3. 12:22
 16/19 anonim ***** válasza:

Zseniális.. ez egyre jobb :DDD

az előbb még az unokatesóját vitte haza.. most meg kiderül, hogy valójában a testvérét?

először téged vitt haza. értem. és hogy kerül a ti házatokba a barátodnak az apja?! :D

ha már trollkodsz legalább csinálnád jól.


és a hab a tortán. szóval a testvérét vitte haza, de akkor miért kellett egyáltalán elvinni bárhova is? talán a saját testvére nem egy házban él vele? És miért várta volna meg hogy elaludjon?! :D Ki az aki megvárja, hogy elaludjon a fiú testvére????

Hogy lehet ekkora baromságot kitalálni.. A kamu sztorid ezer sebből vérzik, de azért jó recskát öreg.

2019. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard tudni, ha már ekkora hülye voltál, hogy ez megtörténhetett. Lehet, hogy elötte bemásztál apuci ágyába és leszoptad, aztán ezek után kedvet kapott máshoz is.

Akkor jársz a legjobban, ha mindenkinek azt mondod, hogy annyira részeg voltál, hogy az egész estéböl nem emlékszel semmire, ami majdnem igaz is. Aztán ha valaki elôáll egy történettel, tagadj mindent, és mondd azt, hogy ezt csak azért mondják rólad, mert tudják hogy nem emlékszel semmire, így azt gondolják, hogy kedvükre szivathatnak mindenféle történettel. De, hogy ez egész biztosan nem igaz, mert mozogni sem tudtál annyira részeg voltál. Ez után nemhiszem, hogy valaki azzal büszkélkedne, hogy egy mozgásképtelen, öntudatlan, eszméletlen nöt hátulról megdugott.

Szóval a lényeg, ne emlékezz semmire az estéböl a saját érdekedben, így meg sem kell magyaráznod semmit.

2019. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek, most is az unokatestvérét, csak nem akartam hosszan írni. Haza vitt hozzájuk, nem énhozzám.
2019. jún. 3. 14:30
 19/19 anonim ***** válasza:
17!gyanús hogy te már jártál így.Ezek a fiatal riherongyok jók egy patron erejéig, de sokat nevárj az élettől. Kedves kérdező!Remélem apuci jól televert, sikeres kaparást kívánok. És persze ne szaparodj már ha tudsz még.. Tudod hülyéből pont elég van.
2019. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!