Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A crossdresser-re miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A crossdresser-re miért gondolják hogy eredendően meleg is?

Figyelt kérdés

Miért van még mindig az a tévhit hogy aki crossdresser az eredendően meleg is, ez akkora butaság...


A crossdress nem arról szól hogy a pasi szopkod jobbra-balra,

igazából az egész csak annyi hogy szeret az ellenkező nem ruháiba öltözni, csakhogy amíg a nők férfias ruhában nem keltenek MÁR feltűnést addig ez fordítva nyilván nem igaz...


Szóval a crossdress egy leírhatatlan elégedettséget adó érzés, amikor az egyik nem felöltheti a másik nem ruháit és beleképzelheti magát annak szerepébe egy picit.


Ettől függetlenül, ennek semmi köze a szexualitáshoz, a crossdresser is épp úgy lehet meleg mint bárki más, és nagy általánosságban igaz az is hogy még mindig a crossdresserek többsége 100% hetero.


Miért olyan nehéz ezt megérteni ????


2019. jún. 4. 10:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Ha is meleg akkor tuti biszex, vagy van benne egy kis transz hajlam. Innentől kezdve tuti nem hetero az illető
2019. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
*ha nem is. Bocsi elírtam #1 voltam
2019. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért hiszik azt mert olyan benyomást kelt. Hetero pasik jelentős része nem hord szoknyát, harisnyát, stb. Nem nehéz azt hinni róluk, hogy melegek, viszont a többi heterot nem érdekli annyira a téma, hogy rákeressenek, hogy ezeknek a többsége meleg-e vagy nem.
2019. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

# 1/


olvasd el kérlek és értelmezd amit fentebb is írtam, épp ez a lényeg hogy az öltözködésnek semmi köze a szexuális beállítottsághoz, épp ugyanúgy mint amikor anyukád szoknya helyett nadrágot vett fel vagy valami munkás göncöt ami teljesen nem nőies...


épp annyira igaz ez mint hogy az sem meleg akinek barackvirág vagy pink pólója van, tetszik neki és hordja, de nem azért mert meleg.


SŐT, ennyi erővel épp úgy lehet hetero a pasi mert leszbizni szeret, tehát nőnek öltözve nővel lenni, de végtére is csak egy pasi van egy nővel ami hetero, akárminek is öltözik...


Lényeg, attól hogy valaki crossdresser még többségében nővel fekszik le.

2019. jún. 4. 18:31
 5/22 A kérdező kommentje:

# 5


A transzik többsége meleg, ha nem az összes


és csak ismételni tudom önmagam, nincs olyan hogy hetero férfi nem húz szoknyát mert a kettőnek semmi köze egymáshoz


a transzi az transzi a crossdresser meg épp csak annyi mint amikor CosPlay rendezvényen mindenki annak öltözik amilyen szerepben jól érzi magát, anime figurának akár vagy szuperhősnek, játékkarakternek, semmi köze a szexualitásukhoz.

2019. jún. 4. 23:18
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Barátom hetero és soha életében eszébe sem jutott szoknyát húzni.. Szóval szerintem biztos meleg vagy transzi az illető bárhogy is akarod menteni a helyzetet
2019. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

# 7


ezzel most csak annyit mondtál hogy van hetero aki nem öltözik női ruhába, én meg azt mondom, van aki meg öltözik. :D a kettő nem üti egymást, sőt ugyanaz

2019. jún. 5. 09:53
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
Aki női ruhába öltözik az nem hetero
2019. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

# 9


a fr@ncért ne lehetne hetero, mi a fene köze van a ruhának ahhoz ki kihez vonzódik, olyan but@k vagytok itt néhányan hogy az valami eszméletlen.


az 1920-as évek előtt az a nő aki nadrágot vett fel szoknya helyett azt a társadalom kivetette mert biztosan gond van a fejében, ma már bármelyik nő vehet fel nadrágot mert miért ne vehetne, természetes


a skótok szoknyát vesznek fel már ezer éve, ott az a megszokott és kész, persze nyilván találkoztam már én is azzal a szituációval mikor a s0t3t-magyar (nem bőrszín, fejben lévő sötétség) ezen is röhög, pedig ez egy kultúra része


Magyarországon nagy hagyománya igaz, de tényleg ott a CosPlay amikor emberek százai gyűlnek össze és öltöznek be nem csak szuperhősöknek vagy játékkaraktereknek de ellenkező nemű karaktereknek SŐT még nem humanoid fajúnak is, aztán utána mégis hazamennek az ellenkező nemű párjukhoz és gyermekekhez.


a 2000es években és azok előtt aki rózsaszín pólót vett fel az biztosan b_uzi, mondogatták, ma már teljesen hétköznapi hogy egy férfi nem csak kék, zöld, fehér stb. férfiasnak mondott színű ruhadarabot viselhet


a 80as években a szűk farmerekre azt mondták hogy b_uzik viselnek olyat, ma ez is hétköznapi.


a 70es években a hosszú hajú férfiakra sokszor rámondták az öregek hogy b_uzis, akkor még nem ezekkel a szavakkal, ma meg már annak van hosszú haja aki akarja


ugyanez a női oldalon is megvolt, csak szoknya, csak hosszú haj, csak családanya szerep, konyhában dolgozás és szülj gyereket 25 éves korod előtt mert ezt így illik...


a világ változik, a nők az 1900-as évek elején kiharcolták maguknak hogy viselhessenek férfi ruhákat, 100 év alatt ez természetessé vált, mire kihalt a begyepesedett sötét része a társadalomnak.


a férfiak jóval nehezebben tudják ezt kiharcolni maguknak, igazán csak az elmúlt 50 évben kezdődött el lassan egy folyamat, de a divat új szeleket hoz és a társadalomba lassan beépül,


a 60-as 70es évek óta minden évtizedben megvan a férfi-divatban is az a dolog amire rámondják hogy b_uzis, aztán 1 évtized alatt integrálódik a köztudatba és általánossá válik.


jó lenne persze ha fény gyúlna végre a fejekben és belátná a társadalom hogy "nem a ruha teszi az embert" azaz hogy a ruházkodásnak semmi köze a nemi identitáshoz, ez egy ilyen nyugati kulturális baromság, más kultúrákban meg teljesen máshogy volt és van, fekete-afrikában a nyugatiasodás elterjedéséig pl. nők és férfiak egyaránt csak alsót viseltek, ázsiában szintén nem volt különösebben különbség a női és férfi ruhák között, a nőiek színesebbek voltak és ennyi, ennek is a nyugati civilizáció betörése vetett véget


Európa és Ázsia, valamint Észak-Afrika melegebb éghajlatú vidékein, Közép- és Nyugat-Európában a középkorig az ágyékkötő, illetve az ingnek és a szoknyának megfelelő ruhadarab viselete volt szokásban, középkori nemeseken, királyokon sem nagyon volt nadrág, a 16-18. század között lett divat és ilyesformán maradt meg, de ez csak amolyan kulturális dolog, berögződés, begyepesedés, megszokás,


500 éve folyamatosan vált nem csak a férfi de idővel a női öltözködés mindennapos részévé is, ezért a nők keményen megharcoltak, szó szerint megverték, leköpték őket, de nekik köszönhetően lett ma elfogadott akár egy rövid hajú nadrágos nő is,


az hogy nálunk nem maradt meg mint a skótoknál a szoknya (kilt) csak egy egyszerű potom 500 éve tartó divathullám, az égvilágon rohadtul semmi köze a nemi identitásához senkinek, persze mint fentebb is hoztam példákat, minden évtizedben vannak a férfiaknál is nőiesebb ruhák, színek, hajviseletek stb. ugyanígy megvan a nőknél is hogy férfiasabb szerepeket töltenek be a hétköznapokban, pl. a főnököm egy nő, jól végzi a munkáját és nem meleg, kb. az ipari forradalomig ez elképzelhetetlen lett volna.


Mondhatnám hogy ideje lenne a fejekben helyretenni a dolgokat, de majd idővel mint eddig is, most is kikopik a társadalomból az akinek ez vagy az még megbotránkoztató, aztán az új generáció már alapértelmezettnek fogja venni, úgy fognak szoknyát viselni a férfiak ahogyan azt tették akár 500+ éve is.


Egyébként is nevetséges hogy egy nő nem lehet férfias, pl. izmos, nadrágos, vállalat-vezető, gyermektelen

épp annyira mint hogy

egy férfi nem lehet nőies, szoknyás, nem a világ terheit a vállán viselő tipikus macsó


a társadalomnak van egy lassan ugyan de szerencsére változó képe arról hogy mi az amit egy férfi vagy egy nő,

nemének megfelelően tehet vagy nem tehet, a határok lassan elmosódnak, az általános férfi és női szerepek változnak, DE ETTŐL FÜGGETLENÜL NEM LESZ SENKI EREDENDŐEN MELEG!!!!


Ha így lenne az az elmúlt 100 évben a nők 99% -a nemcsak nadrágot hordana DE párhuzamosan valami fura láthatatlan kapcsolat miatt egyből leszbikus is lenne, az emberiség pedig a kihalás szélén lenne, gyerekek nem nagyon születnének már stb. :D


Nadrágos nők is lehetnek leszbikusak is meg hetero -k is, szoknyás férfiak is lehetnek melegek is meg hetero -k is, ez már csak így megy, ha kinyitjuk a szemünk és túllátunk a kulturális berögződéseinken akkor ezt látni fogjuk.


Zárszó.:


"A DIVATNAK, ÖLTÖZKÖDÉSNEK SEMMI KÖZE AHHOZ KI MELYIK NEMHEZ VONZÓDIK!"

2019. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van egy pár olyan ruhám ami kifejezetten női, és nagyon is szeretem hordani őket, mert nagyon praktikus darabok és nagyon kényelmesek is, de ettől én még ugyan úgy hetero vagyok,családom és feleségem van, akit abszolút nem zavarja sőt van olyan női ruhám amit a feleségem vett nekem. És ő mondta nekem hogy ne foglalkozzak vele hogy női.
2019. jún. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!