Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A crossdresser-re miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A crossdresser-re miért gondolják hogy eredendően meleg is?

Figyelt kérdés

Miért van még mindig az a tévhit hogy aki crossdresser az eredendően meleg is, ez akkora butaság...


A crossdress nem arról szól hogy a pasi szopkod jobbra-balra,

igazából az egész csak annyi hogy szeret az ellenkező nem ruháiba öltözni, csakhogy amíg a nők férfias ruhában nem keltenek MÁR feltűnést addig ez fordítva nyilván nem igaz...


Szóval a crossdress egy leírhatatlan elégedettséget adó érzés, amikor az egyik nem felöltheti a másik nem ruháit és beleképzelheti magát annak szerepébe egy picit.


Ettől függetlenül, ennek semmi köze a szexualitáshoz, a crossdresser is épp úgy lehet meleg mint bárki más, és nagy általánosságban igaz az is hogy még mindig a crossdresserek többsége 100% hetero.


Miért olyan nehéz ezt megérteni ????


2019. jún. 4. 10:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%

férjem crossdress és 1000% hetero,20 éve vagyunk házasok, kettő gyönyörű gyermekünk van, nincs sem kevesebb sem több vitánk mint bármelyik házasembernek,az meg hogy a hálószobában kinek mi a fétise senkinek semmi köze, nem nyomjuk análba egyik oldalról sem, csak felvesz pár csinosabb ruhadarabot, ő szereti,nekem belefér,élvezzük és kész.


van aki másra kisdolgot vagy fekáliát küld, ostorozza és hasonló szélsőségek, nem hinném hogy a miénk bármiben is rosszabb lenne ezeknél,sőt.

2019. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
68%
Én ugyan így vagyok ezzel mint az utolsó hozzászóló, feleségem van 3 gyerkőccel, de van egy pár olyan női ruha amit én is szeretek fel venni, de ezt mi is meg beszéltük együtt és nincs belőle gond, ráadásul a feleségem ezt szépen össze hozta az előjátékkal és működik. De az biztos hogy ehez olyan nő is kell aki együtt müködik a férfival, másképp nem müködik.
2019. júl. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!