Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A crossdresser-re miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A crossdresser-re miért gondolják hogy eredendően meleg is?

Figyelt kérdés

Miért van még mindig az a tévhit hogy aki crossdresser az eredendően meleg is, ez akkora butaság...


A crossdress nem arról szól hogy a pasi szopkod jobbra-balra,

igazából az egész csak annyi hogy szeret az ellenkező nem ruháiba öltözni, csakhogy amíg a nők férfias ruhában nem keltenek MÁR feltűnést addig ez fordítva nyilván nem igaz...


Szóval a crossdress egy leírhatatlan elégedettséget adó érzés, amikor az egyik nem felöltheti a másik nem ruháit és beleképzelheti magát annak szerepébe egy picit.


Ettől függetlenül, ennek semmi köze a szexualitáshoz, a crossdresser is épp úgy lehet meleg mint bárki más, és nagy általánosságban igaz az is hogy még mindig a crossdresserek többsége 100% hetero.


Miért olyan nehéz ezt megérteni ????


2019. jún. 4. 10:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Crossdresser az is, aki nőként öltözik férfiasan. Meg lehetne fordítani a kérdést is. Egy nőre miért hiszik azt, hogy leszbikus kapásból, tomboy vagy transz? Ha egyszerűen csak ilyen az ízlése, az már nem is lehetséges opció?

Nem értem, miért ilyen nehéz ezt az embereknek belátni és kell egyből kategorizálni. Az emberek mindent besorolásba látnak, kategóriákba. Van a nő és a férfi, a jó és a rossz. Nincs szürke, és ezeknek az embereknek szürkeállománya, mert nincs bennük egy csepp elfogadás se.

2019. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

A crossdressert a heteroszexuális transzvesztiták találták ki a saját megjelölésükre. Legalábbis a magyar Wikipédia szerint. Miért gondolják, a szubkultúrát nem ismerők, hogy aki crossdresser a meleg? Mert lusták utánaolvasni dolgoknak, meg a transzvesztitákról sokszor a drag queenek jutnak az ember eszébe és köztük, lehet hogy tényleg több a meleg. Ez tulajdonképpen egy szubkultúra, és mint mindent szubkultúrát a külsősök a harsányan viselkedő tagjairól ítélnek meg. Ha egy punk vagy rocker erőszakos, azt fogják gondolni mindegyik olyan. Ha egy gót depressziós, azt gondolják, az összes az. Szerintem a transzvesztitákkal kapcsolatban is így alakulhatott ki ez a sztereotípia.


Amúgy Oscar Wilde tudtommal nem öltözött nőnek és homoszexuális volt. Vagy ott van Rob Halford a Judas Priest vállaltan meleg énekese, ő is elég férfiasan néz ki.


Kate-tel egyetértve az öltözködést és a szexuális viselkedést sokszor összekapcsolják, de a kettő egymástól független dolog.

2019. jún. 17. 11:44
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
A transzik sosem voltak heterok. Gondold már végig
2019. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

# 13


tapasztalat vagy minden alapot nélkülöző vélemény?

2019. jún. 17. 18:10
 15/22 anonim ***** válasza:
59%
Ismerek többet is, egyik sem hetero
2019. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

# 15 Magyarul te magad is meleg vagy ha jól értem.


mondjuk nyilván, butaság megkérdezni, az akinek több meleg barátja is van, az hogyan is lehetne hetero :)

2019. jún. 17. 20:59
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok meleg, hetero nő vagyok..nem tudom ezen mi a meglepő.. Gondolom te meleg vagy a csak rám akartál hajtani
2019. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

# 17


Szó sincs ilyesmiről, csak rá akartam világítani arra a nyilvánvaló iróniára

hogy épp annyira meleg minden crossdresser

mint amennyire meleg mindenki akinek meleg barátai vannak. ;)


... általánosítás némely szűk információ és személyes elfogult vélemény alapján ...


Előfordulhat ugyan, de a statisztika és úgy egyébként a valóság teljesen mást mutat! :D

2019. jún. 19. 16:47
 19/22 anonim ***** válasza:
31%

Ekkora barmot... Kiemeli a kerdest,de tiszta ideg a valaszok miatt. XD hatalmas.


Olyan nincs h crossdresser. Transzi hajlamu meleg/biszex vagy akkor.


Ne fojtsd el,rosszabb lesz. 21/N

2019. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ennek köze van a melegfelfonulásokhoz is. MELEGfelvonulás a neve, aztán látod, hogy férfiak női ruhákban táncolnak. Szóval a fogalmak keveredése is okozhatja.
2019. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!