Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes azért dugatni magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes azért dugatni magam hogy tovàbbra is legyen baràtnöm?

Figyelt kérdés
Én soha senkinek nem tetszettem aztan egyszer csak nyomult ram egy egesz helyes csaj egy szorakozohelyen. Nagyon nyomult nem ertettem miert. Aztan osszejottunk kiderult full perverz. Ezert szinte mar mindegy neki csak valakin muvelhesse ezeket amit atlag ferfi nem enged. Szoval megszokott dugni engem felcsatolhstossal szeret uralkodni rajtam szeret megalazni, megtorni. De ezt nem minden alkalommal. Tobb a sima szex mint a perverz. Viszont a perverz az rendesen szornyu. Iszonyu mikor megdug a tobbi meg elmegy. Nem is ertem kinek jo ez nekem nem. De legalabb van baratnom es a sima szex az isteni szokott lenni, de kell ezt is csinalni neha. Dobjam?? Viszont akkor nem lesz csajom. Szuzessegem is ö vette el. Aztan mikor magaba bolonditott jottek a perverz dolgok. Szerintem ö kicsit beteg.

2019. jún. 17. 17:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9. En is megszoktam öt dugni, irtam ezt.
2019. jún. 17. 17:22
 12/19 A kérdező kommentje:
Az a gond en am senkinek se tetszek es neki is csak azert kellettem hogy ezeket muvelhesse velem. Szerintem.
2019. jún. 17. 17:25
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

Figyi teljesen komolyan kérdem!

Írj privátot, ha szeretne pénzt keresni! Simán benne volnék hogy előtted megdugjon, élvezném a kiszolgáltatottságot!

2019. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem kicsit beteg. Én nem tudnám bántani azt, hogy én el tudjak élvezni, akit szeretek. És nem hiszem, hogy egyedül neki kellenél csak, ez kizárt. Ez abatey nem szex, hanem tulajdonképpen erőszak, hisz te nem akarod, nem élvezed.
2019. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha szeret lányként használni , nem akar még egy pasit , akivel ketten lerendeznének ? A pasinak a szád jutna !
2019. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ez normális párkapcsolat, ha szeretne, érdekelné, hogy neked jó-e vagy sem!
2019. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Beszélhetünk vele? :D
2019. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Pont ilyen lányt akarok
2019. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
meg kell beszélni, azt is, hogy neked álomnő amúgy, és hogy te ezt nem szereted, vagy legalább cserélje vékonyabbra :D :D ! De ez komoly, engem megujjazott egy csajom, 2x is, és mivel pasiknak is intim zóna, elején tetszett is, de ő csak egy ujjal. kb 2-3 perc után viszont kellemetlen kezdett lenni, és ő abbahagyta. mivel csajaim sokszor elélveznek popsiujjazásom közben, nem megjátszva, hanem igazi orgazmussal, feleségem ráadásul gyorsabban mint sima puncis orgazmussal, megkértem, próbálja meg nekem ujjal. belement, sikosító, kesztyű... de nem volt olyan jó, mint amire számítottam, mondtam neki, inkább többet ne, és örömmel konstatálta. De tök édes volt, hogy megtenné nekem ha karnám, de nekem sem jön be. ha viszont ő is kényszeresen ezt akarná, hát, én sem tudnám mit tennék, mivel minden más meg nagyon jó vele, és minden mást mindketten nagyon szeretünk... Lehet, próbaidőt kéne adjál neki... vagy próbálja ezt kihagyni, mert ez eleve lelki, hiszen neki nem élvezet egy műanyag darab farok. nem benne van, nem érzi vele amit csinál. ez a beteg lelkének kell az uralkodás... ha nem akarja enélkül, vagy mégritkábban, esetleg kicsit máshogy, lehet hosszútávon az önbecsülésed még ez alá is lejjebb megy, bár most is lent van.
2019. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!