Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rettentő rondán viselkedtem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentő rondán viselkedtem, helyrehoznám, de a barátnőm szerint ezt már nem lehet bármennyire is szerelmes belém, jobb ha egyenlőre különválunk, míg leülepszik mindkettőnkben a dolog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor ideges voltam az utóbbi időben (banki hitel, munkahelyi gondok, családi konfliktusok, ezer meg egy dolog amit nem tudtam megfelelően feldolgozni és kezelni, ilyenkor kiabáltam, dühöngtem, rettentő zaklatott voltam az elmúlt fél évben mert úgy éreztem összeomlik körülöttem a világ, komoly terveim voltak, lakásfelújítás, házasság, gyerek és azt éreztem egyre távolodok ezektől, így mérhetetlenül tehetetlennek éreztem magam, ami miatt gyakorlatilag egy örjöngő idegroncs képét festettem). Párom egyszercsak beállított az apjával összepakolták a cuccait és útnak indultak. Azt mondta az apja, hogy boldogtalanná teszem a lányát és ő ezt így nem állja tovább, hagyjuk egymást békén, nem mehet ez így tovább, mert bele fogunk őrülni a zaklatottságba. Ennek már másfél hete. A párommal folyamatosan beszélünk, hívjuk egymást, írunk egymásnak, én őszintén sajnálom az egészet, hatalmasat hibáztam, de engem csak az vezérelt, hogy jobb legyen. Már tudom, hogy meg kellett volna élni a pillanatokat, boldogságban, hiszen mindenünk megvolt, csak ugye a sötét felhők képesek beárnyékolni a napokat...

A párom állítja, hogy az érzései nem csillapodtak, ő ugyanúgy szeret, de már gyomorideggel jött haza minden nap és rosszul érezte magát, hogy csillapíthatatlan voltam és úgy döntött, hogy ennek véget kell vessen, ha nem is örökre de tanulnom kell a hibámból változni és véget vetni a dühkitöréseimnek. Állítja, hogy szeret és továbbra is velem képzeli el a jövőjét de így nem mer szülni, nem mer hosszútávon tervezni mert ölöm a viselkedésemmel őt is.

Én változnék! Felfogtam, átgondoltam az életem, újra és újra lepörgött előttem minden és rettentően szégyenlem. Minden nap elmondom neki és minden nap kérem, hogy csak próbáljuk meg újra. De ő hajthatatlan, hogy neki ez így nem megy és ő ezt eldöntötte. Ha egymásnak szánt minket a sors úgyis visszatalálunk egymáshoz, de neki rendbe kell raknia a lelkét mert hiába szeret nagyon megbántottam és nem akar gyomoridegben élni.

Mit tehetnék, hogy újra velem legyen? Nekem mindenem ez a nő, a világ legnagyszerűbb és legcsodálatosabb nőjét vesztettem el.


2019. jún. 22. 15:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi lett a sztori vége.
2021. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szakítottunk, akkor még megpróbáltuk újra, de nem vállalt fel engem, teljesen titokban tartotta, azt modnta majd alakul, aztán félrement és lelépett az illetővel...
2022. jan. 28. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!