Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csúnya nő hogyan fogadja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya nő hogyan fogadja el, hogy soha senki nem fogja szexuálisan vonzónak találni?

Figyelt kérdés

Soha nem fognak áhítattal rá tekinteni egy ilyen nőre, arra gondolva, hogy milyen gyönyörű. Nem érzi magát szerencsésnek a férfi, hogy vele lehet. A maximum amit kaphat egy igényeit leadó pasi egyszeri spermalökete vagy egy unalmas kapcsolat egy igényeit leadó pasival, aki egy szép nőre veri kapcsolatuk egész időtartama alatt.

(Nem rólam van szó, ne írj privátot)

Szerintetek, hogy lehet ezt feldolgozni?

Fejtsd ki bőven, beszélgessünk!



2019. jún. 22. 18:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%

Ahogy előttem is kifejteték a nőknél nincs olyan hogy szexuálisan nem vonzó.

Egyszerűen fizikai képtelenség. A kapcsolat az már lehet más tészta, de ha csak egy kicsit kedves vagy, akkor min 100 pasi áll sorba, vagy fosná le a bokáját ha szexelhetne veled. Szóval hagyjuk ezt a kamu hisztit...

2019. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%

Nincs olyan h csúnya nő.

Mindenkinek más az ideálja, lehet h vkinek egy adott nő csúnya, de egy másik pasinak gyönyörűség.


L

2019. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mondjak valamit? Még így is szerencsésebben járt, mintha ugyanilyen helyzetben, de férfiként születik, mert így _van_ esélye párra, ami a legfelületesebb, legbeletörődőbb boltában is JOBB, mint az örök magányra ítélt élet.


"De valljuk be, nem fog senki leszólítani egy ilyen nőt, hogy elhívja valahova."


Megint gondolj egy kicsit másfelé. Egy férfit, ha átlagos, vagy akár az átlagnál még kicsit jobb is, akkor sem szólítja meg senki, pedig tévedés, hogy a férfinek nincs szüksége ilyenféle léleksimogatásra.


Ha valaki nő, és olyan szerencsés ezáltal, hogy nem hímtaggal a lábai között született, már nem kell lemondania a párkapcsolatról, sőt, ha csak átlagosan is méz ki, már válogathat. És ez a szerencse a születéskor dől el, nem szerzett érdem. Ennek a szerencsének örüljön az, aki nőnek születik, nem annak, hogy nem fordulnak meg utána, mert még így is szerencsésebb, mint a külső megjelenésben akár felette lévő férfiak többsége.

2019. jún. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem láttad Puzsér skáláját.

A 10/kettő az a csaj akivel már lefeküdnél de nem vallanád be senkinek

2019. jún. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nézd, a volt párom sem az a barbibaba, az csak mellékes hogy egyikőnk sem lát, nekem abból lett elegem hogy mindig mondtam neki hogy szép és nem tudta elfogadni... magát.. 155 magas és 68 Kg, de nekem így tetszett mindig is.. Tehát nem arról van szó hogy nekem egy biodíszlet kell csak egy olyan nő aki tudja hogy honnan jön és hová tart... Nem tudom te milyen vagy de ha tudod szeretni magad akkor már akár nálam és akár másoknál is nyert ügyed van..
2019. jún. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

"Egy férfit, ha átlagos, vagy akár az átlagnál még kicsit jobb is, akkor sem szólítja meg senki, pedig tévedés, hogy a férfinek nincs szüksége ilyenféle léleksimogatásra."

Berögzült a társadalomba, hogy a férfi kezdeményez, ő választja ki a nőt. A nőre az maradt, hogy elutasítsa vagy elfogadja a közeledést. Manapság van, hogy nők kezdeményeznek, de ők tényleg egy jó pasinál. De gondolj bele, a férfiak is a jó nőknél kezdeményeznek. Aki nem tetszik külsőre, annál nem fogsz kezdeményezni.


"ha csak átlagosan is méz ki, már válogathat."

Ezt mondom én is. Az átlag válogathat és az átlagból lehet válogatni. Az átlagos kinézetűekből van a legtöbb. De mi itt most nem az átlagosakról diskurálunk, hanem az átlag alatti ronda nőről.


Nem értem miért olyan nehéz elképzelni...mondjuk torz arcvonásokkal egy nőt.

Lehet, hogy lesz egy ilyen nőnek kapcsolata, de sosem fogja érezni, hogy egy férfi igazán vonzónak találja, hogy szenvedélyesen kívánja. Nem a kényszerű kapcsolatra vágyhat egy ilyen nő. Érezni akarja, amit egy szép vagy átlagos nő érez, hogy megbecsüli, kívánja a férfi, minden porcikájával együtt. Az volt a kérdésem, hogy ennek hiányát hogyan lehet feldolgozni...

2019. jún. 23. 11:19
 17/23 anonim ***** válasza:

"Berögzült a társadalomba, hogy a férfi kezdeményez, ő választja ki a nőt. A nőre az maradt, hogy elutasítsa vagy elfogadja a közeledést."


De ha a nemi egyenlőség a cél, akkor legyen az mindenben.


"Manapság van, hogy nők kezdeményeznek, de ők tényleg egy jó pasinál."


Pontosan erről van szó. Mintha egy férfinek nem kellenének a visszajelzések, az elismerések. De, van rá igény.


"De gondolj bele, a férfiak is a jó nőknél kezdeményeznek. Aki nem tetszik külsőre, annál nem fogsz kezdeményezni."


Dehogy nem... Még átlagos, vagy jóval átlag alattiaknál is kezdeményeznek sokan.

Tudok egy túlsúlyos lányról, aki azt mondta, őnála aztán senki, majd kiderült, hogy négyen is, csak az egyik messze van, a másik szexkapcsolatot akar, a harmadik munkatársa...

Egy hétköznapi férfi sosem fog még egy facebookos megkeresést sem kapni, és ha úgy volna, már örülne.


"ha csak átlagosan is méz ki, már válogathat."


"Ezt mondom én is. Az átlag válogathat és az átlagból lehet válogatni. Az átlagos kinézetűekből van a legtöbb."


Tévesen értelmezed. Én azt mondtam, egy átlagos lány is már _válogathat_, akár nála jobb megjelenésűek között is. Mig egy átlagos srác csak örül, ha éppen rá esik a választás, nem hogy még több közül a számára tetszőbb legyen a párja.


"Nem értem miért olyan nehéz elképzelni...mondjuk torz arcvonásokkal egy nőt. Lehet, hogy lesz egy ilyen nőnek kapcsolata, de sosem fogja érezni, hogy egy férfi igazán vonzónak találja, hogy szenvedélyesen kívánja. Nem a kényszerű kapcsolatra vágyhat egy ilyen nő. Érezni akarja, amit egy szép vagy átlagos nő érez, hogy megbecsüli, kívánja a férfi, minden porcikájával együtt. Az volt a kérdésem, hogy ennek hiányát hogyan lehet feldolgozni..."


Ezt bontottam tovább. Lehet, hogy lesz kapcsolata! Egy férfinek így viszont soha. És _ennek_ hiányát hogyan lehet vajon feldolgozni bárkinek. Mert még egy felszínes kapcsolatban is a másik ember közelsége, érintése többet ad, mint az önhibáján kívül kirótt örök magányosság jövőképe egy szerencsétlen fiúnak.

2019. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
9%

Még valamit kifelejtettem:


"Berögzült a társadalomba, hogy a férfi kezdeményez, ő választja ki a nőt. A nőre az maradt, hogy elutasítsa vagy elfogadja a közeledést."


Ez az, pontosan, olyan, mint egy SS tiszt Auschwitzban. Csak fogadni az embereket, majd kézintés, és jobbra, balra, jobbra küldeni őket, istenként. Nagyon kényelmes szerep. Igazságtalanul az. Ezen a halálsoron a legtöbb férfi átmegy, aminek néhányuknál tényleg halál lesz a végpontja.

És még tényleg torz arcvonásokkal is lesz párkapcsolata egy lánynak, még ilyen helyzetben is szerencsésnek érezheti magát, hogy nem lóg ki 15-17 centi a lába közül, mert akkor nem is remélhetne párkapcsolatot soha, míg nőként esetleg igen. Felszíneset, pótkapcsolatot, amiben nincs csodálat - de ezt a fajta rajongást és felnézést nem csak a hasonló helyzetben lévő szerencsétlen srácok, hanem úgy nagyjából az átlagos férfiak túlnyomó többsége sem éli át _soha_ az életében. Engem egyszer nem dicsért meg például az ellenkező nemből véletlenszerűen senki, pedig semmilyen testi hibám nincs.

Férfiak hány része él át vajon rajongást az életében? Torz arcvonások felett is.

De egy nőnek még így is előnye van, szerencsés születéséből fakadóan, mert ilyen helyzetben is van lehetősége kapcsolatra, megalkuvásokkal, lemondásokkal, de van, míg férfi oldalon e felett is sokszor a magány, vagy az erős kompromisszumok és a megalkuvás jelent egyedül alternatívát, hasonlóan mély szinten, mint az eltorzult arcú nő, pedig semmi.

2019. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

" jóval átlag alattiaknál is kezdeményeznek sokan."

Az elkeseredettek, akik leadták az igényeiket.


"Én azt mondtam, egy átlagos lány is már _válogathat_, akár nála jobb megjelenésűek között is. Mig egy átlagos srác csak örül, ha éppen rá esik a választás"

Ugyanúgy válogatnak egymás között az átlagosak mindkét nemből. Az átlagos kinézetűekből van a legtöbb. Nézz körül. Lehet egy átlagos férfi nem kap egy 9-es csajt, de az átlaglányból válogathat ugyanúgy.


"Lehet, hogy lesz kapcsolata! Egy férfinek így viszont soha. "

Ugyan már nézz körül megint. Egy csomó csúnya férfinek is van kapcsolata. Nem a külsejéért, de kompenzál belső értékekkel, esetleg pénzzel.

Ráadásul számbelileg több nő van, mint férfi így nem lehet több egyedülálló férfi, mint nő.


"Férfiak hány része él át vajon rajongást az életében?"

Sajnos az is berögzült dolog, hogy a férfi bókol a nőnek. Hidd el kevés nő szokta dicsérni a párját úgy egyáltalán. Sajnos-


A ronda nő és ronda férfi ugyanolyan helyzetben van végső soron. A csúnya férfiakhoz is szólhat ezért éppen így a kérdés? Hogy lehet elfogadni, hogy nem fogják vonzónak találni?

2019. jún. 24. 19:26
 20/23 anonim ***** válasza:
Na akkor a végén csak kibukik hogy kamu vagy és nem a csúnya nők lelki gondja aggasztanak , hanem a te csúnya fiú mivoltod! Hogy ezt fogod feldolgozni? Sehogy! Nem lehet. Max annyit tudsz elérni hogy ne legyél pszichopata nőgyilkos. Belülről mindig emészteni fog a fájdalom amikor egy boldog szép párt látsz.
2019. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!