Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez tényleg túlzás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg túlzás? Pasik, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A metrón, amivel általában járok, van egy elég helyes pasi. Elvileg nincs barátnője, és nem is akar(ezt hallottam ahogy mondja valakinek telefonon) Sokszor fantáziáltam azon, hogy mikor nagy tömeg van, akkor eléállok, és hozzádörgölőzök, persze úgy, hogy ne lássa a többi utas. Gondoltam rá hogy hosszabb overált vennék fel, és nem vennék alá bugyit. Szerintetek mit reagálna? De félek, hogyha nem akar barátnőt, lehet meleg.. Ezt elmondtam egy barátnőmnek, és szerinte ez már eléggé ribizlis dolog. Leszólítani nem sok értelme van, főleg ha nem akar barátnőt. Metrón meg nem nagyon akarok szexkapcsolatot kezdeményezni szóban.
2019. jún. 25. 16:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2019. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!