Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik tinédzser éveiket végigko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tinédzser éveiket végigkockulták, és később kapcsoltak, hogy CoD, WoW, GTA stb. helyett kimozdulni kellett volna, csajozni, mennyire bánják, hogy függők lettek, és utólag mit tudtak ellene tenni a szexért?

Figyelt kérdés

A kockaságomat is inkább az interneten éltem ki ismerkedéssel, több-kevesebb sikerrel. Még bizonyos lányokra is neten írtam rá, pedig élőben is beszélhettem volna velük. Szóval nálam köztes megoldás volt.


Mennyit kockultatok? Mondjuk általános hetediktől érettségiig, majd egyetemen észrevettétek, hogy baj van, vagy ennél hosszabb/rövidebb?


28F


2019. júl. 1. 23:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A kérdés azokra vonatkozik, akiknek kockulás mellett nem volt nőjük. :D Akinek volt, ahhoz gratulálok! Legközelebb a 8-as járt az igazsághoz, mármint a válaszhoz, hogy akkor hogy is volt a kockákkal. Nekem is volt egy ismerősöm, aki egyik pillanatról a másikra ráfüggött a WoW-ra, még abban az évben kibukott gimnáziumból, mert már be se járt, aztán kiköltözött Angliába, hogy mit csinál, nem tudom, lehet, hogy visszaköltözött, természetesen informatikus lett az egyetemen, de nője valószínűleg azóta sincs, pedig ennek 12-3 éve, mármint a WoW-ozásnak. Szóval azért rövid idő után újraindult az élete, de már nem ugyanúgy.
2019. júl. 2. 09:30
 12/12 anonim ***** válasza:

#10

Azért van különbség aközött is, hogy valaki napi 2-szer felnéz facebookra meg írogat a barátaival, meg aközött, aki éjjel-nappal fotózgatja magát és minden szart kiposztol. Az ilyen emberektől én falra is mászok, nemhogy kapcsolatra, még a barátaim között sem “tartok” ilyeneket, mert idegesítő számomra.


Amúgy most honnan jött az, hogy ha én nem szeretem a videojátekot, akkor biztos facebook-függő vagyok?😂Ez mégis hogy függ össze?

2019. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!