Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségemmel nem régen váltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel nem régen váltunk el. Nem voltam nővel fél éve. Ciki lenne elmenni egy prostihoz?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki lenne elmenni,ha rendesen védekeznék?Sajnos egyenlőre nincs párkapcsolat a láthatáron, lelkileg talán még nem állok készen, viszont mindig szexcentrikus voltam és eléggé hiányzik.Tudom sokan elítélik,én sem voltam soha,de már az őrület határán vagyok,ha meglátok egy nőt aki tetszik, egyből az jut eszembe.Ez nem normális,már megőrülök!Nem tudom mit tegyek,mert úgy gondolom,hogy az sem normális,hogy nem tudom kiélni a vágyaim.35 éves egészséges férfi,edzeni járok, alapvetően jó pasinak tartanak,de egyszerűen most nem jön össze semmi nő!Se alkalmi se semmi.
2019. júl. 3. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
#9! " Félnék, hogy azok a lányok tudtak valamit amit én nem, és ezért visszanézeget hozzájuk" Köszönöm a válaszodat! Soha nem tudtam megérteni, hogy egyes nök miért itélik el olyan eszement modon a prostizást (undorito, ösztönlény, soha nem jönnék össze ..., ....stb.) Pedig az elfogadott (egyéjszakás, bulikaland, hazudozással fektetés, házasság szétdulás egy numeráért, ....stb) formák még sokkal rosszabbak, néha fertözésveszélyesebbek is. Rávilágitottál egy olyan szempontra ami nem jutott eszembe. Köszönöm!
2019. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ma 21:09


Egyet kell értsek!Nem az az első gondolat,hogy biztos elkapott valamit, hanem hogy biztos többet tud!!És igen egy egyéjszakás kaland nagyobb kockázatot rejt,ott előbb elkapsz valamit.Na és az excsajok?Ott is ”tudhatott" többet az exbarátnő.Nem is értem...Lehet egyes nőknek szűz pasi kellene,biztos ami biztos!:))

2019. júl. 3. 21:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, egy random bárban felszedett egyéjszakás nőtől sokkal több szart elkaphatsz, a prostiknak kötelező orvosi vizsgálat van.
2019. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom, mint az első válaszoló.
2019. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Túlzottan rá vagy erre görcsölve. Probálj kicsit eltekinteni attól h elváltál, és h azonnal kell neked egy nő.

Ha jól nézel ki akkor csak nem olyan nehéz egy buluban, fesztiválokon összeszedni egy alkalmis csajt.

Jobb mintha prostihoz mennél sztem.


L

2019. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Voltál?
2022. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!