Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem volt barátnőm 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsek12 kérdése:

Miért nem volt barátnőm 19 évesen?

Figyelt kérdés

Én is látom hogy tömve van a fórum ehhez hasonló kérdésekkel, de én akkor sem bírtam megállni hogy ne gyarapítsam ezeknek a tömegét ;D .

De komolyra fordítva a szót, kevesebb mint fél év és már a húszat is betöltöm, és nem tetszem a lányoknak egyáltalán. Sokat gondolkoztam mi lehet ennek az oka, mert én tényleg nagyon igyekszem kedves, aranyos és jó fej lenni mindenkivel magam körül. Sokat járok bulizni, ahol mindig próbálok ismerkedni, de általában még mielőtt befejezném a bemutatkozást (és egy keresztnevet tényleg nem tart órákig elmondani) elhajtanak. Legutóbb például pont egy kifejezetten ismerkedős buliban voltam Pesten és utána szomorúan konstatáltam hogy az egész estéből az volt a legemlékezetesebb ahogy bejutottam, meg amikor elmentem onnan :( . Nem gondolnám hogy ennyire csúnya lennék :(. Igényesen, többnyire sportosan öltözködöm. Nincs tele pattanásokkal az egész arcom mert nagyon odafigyelek rá (most sajnos azért a melegben becsúszott egy olyan 10-15 a homlokomon, de már gyógyulnak). Szoktam edzeni, Street workout-ot hetente 3-4 alkalommal. Nem vagyok egy nagy izomtömeg, inkább szálkás vagyok, de nem csontsovány. 192 cm magas vagyok, szokták mondani hogy a koromnál 1-2 évvel fiatalabbnak nézek ki... Szóval nem érzem magam csúnyának na. Nem vagyok verekedős, agresszív, nem szoktam sokszor káromkodni. Színésznek készülök méghozzá elég komolyan. Már van egy kis színjátszó tapasztalatom is. Tudok egykerekű biciklizni, van saját autóm és nem olyan amit rejtegetni kéne. De a lányok nagyon nem kedvelnek, lehetőséget sem adnak hogy közeledjek feléjük. Ritkán állnak szóba velem, akkor is úgy mintha ciki lenne, pedig nem mondok nekik rosszat, és a beszédorgánumom sem riasztó, kedves és udvarias vagyok velük. Tinderen, meg ehhez hasonló oldalakon is próbálkozok nem sok sikerrel. Színjátszós révén elég magabiztos szoktam lenni, néha kicsit túl határozott. Tudom elég önfényezősen hat amit eddig írtam (és még nincs is vége :D) de csak próbálok részletes képet adni nektek. Amibe belefogok azt általában véghez is viszem, bármennyire nehéz is. Kivéve a lányokkal való kapcsolatom keresését :(. Ebben az egyben egy helyben topogok már évek óta. Sosem volt még kapcsolatom, és lány barátom sem igazán, pedig nagyon szeretek beszélgetni lányokkal bármiről, nem jövök zavarba. Csak nekem ilyen alkalom szökőévben egyszer ha adódik :( . Úgyhogy emiatt elég depressziós, pesszimista vagyok, de elfojtom. Csak a legjobb barátaim tudják hogy én nem az a higgadt, nyugodt, kiegyensúlyozott ember vagyok aminek sokan látnak. Kérésre küldök fényképet ha úgy jobban a dolog mélyére tudtok látni. hátha mégis ronda vagyok:(



2019. júl. 8. 15:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
96%
Küldj képet :-)
2019. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
96%
Szia küldhetsz nekem is
2019. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim válasza:
100%

Először is, mindegy hogy hogy nézel ki. Aki a párod lesz, annak tetszeni fogsz és kész. A Tindertől és társaitól ne várj sokat, ott nehéz kifogni olyat, akivel egyáltalán többször is tudsz találkozni. Ha a szórakozóhelyeken többször sem jártál sikerrel, az azt jelenti, hogy nem ott kell ismerkedned. Gondolj bele, ha csak olyan lányok vannak ott akik elhajtanak, akkor mit akarnál tőlük hosszútávon?

Én személy szerint azt tudom ajánlani, hogy szerezz minél több barátot. Fiúkat lányokat egyaránt! Rajtuk keresztül még könnyebb lesz ismerkedni. És ha a bulikban nem vagy sikeres, ne erőltesd, próbálkozz máshol, pl olyan helyen, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatsz.

Ha lenne még kérdésed, nyugodtan írj privátban.

20 F

2019. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim válasza:
90%
Küldhetsz nekem is képet privibe:)
2019. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
88%
Küldj nekem is.
2019. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
95%
Kuldhetsz képet, bár lehet, hogy az ismerkedési stílusod nem jön be nekik, vagy nem vagy elég rámenős.
2019. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
97%

Majdnem érthetetlen, hogy az általad leírtak ellenére se működik a kapcsolatteremtés, legfőképp a színjátszó tanulmányok adta kommunikációs készséget is beleértve.

Nem éreztem "önfényezősnek", amiket közzé tettél magadról, viszont ezek után tényleg kíváncsi lennék a fotódra, illetve a külsődre.

2019. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
98%

Ezután a kérdés után "kicsit" lecsökkent az önbizalmam...


Nem vagyok magas (~185 cm), nem vagyok kigyúrt ill van túlsúlyom (~90 kg, elvileg 80 lenne nekem az ideális, bár az a plusz elég jól eloszlik), kicsit aszociális vagyok.

:D


Valami hiba biztos lehet benned, de a leírtak alapján nem lehetsz rossz parti, ha te nem vagy elég még csak egy beszélgetésre sem, akkor mi kell a lányoknak?


19F

2019. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 A kérdező kommentje:
Hát, ez egy jó kérdés. Ezt szeretném én is megtudni :)
2019. júl. 11. 17:46
 10/103 anonim ***** válasza:
95%
Küldj képet
2019. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!