Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem volt barátnőm 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsek12 kérdése:

Miért nem volt barátnőm 19 évesen?

Figyelt kérdés

Én is látom hogy tömve van a fórum ehhez hasonló kérdésekkel, de én akkor sem bírtam megállni hogy ne gyarapítsam ezeknek a tömegét ;D .

De komolyra fordítva a szót, kevesebb mint fél év és már a húszat is betöltöm, és nem tetszem a lányoknak egyáltalán. Sokat gondolkoztam mi lehet ennek az oka, mert én tényleg nagyon igyekszem kedves, aranyos és jó fej lenni mindenkivel magam körül. Sokat járok bulizni, ahol mindig próbálok ismerkedni, de általában még mielőtt befejezném a bemutatkozást (és egy keresztnevet tényleg nem tart órákig elmondani) elhajtanak. Legutóbb például pont egy kifejezetten ismerkedős buliban voltam Pesten és utána szomorúan konstatáltam hogy az egész estéből az volt a legemlékezetesebb ahogy bejutottam, meg amikor elmentem onnan :( . Nem gondolnám hogy ennyire csúnya lennék :(. Igényesen, többnyire sportosan öltözködöm. Nincs tele pattanásokkal az egész arcom mert nagyon odafigyelek rá (most sajnos azért a melegben becsúszott egy olyan 10-15 a homlokomon, de már gyógyulnak). Szoktam edzeni, Street workout-ot hetente 3-4 alkalommal. Nem vagyok egy nagy izomtömeg, inkább szálkás vagyok, de nem csontsovány. 192 cm magas vagyok, szokták mondani hogy a koromnál 1-2 évvel fiatalabbnak nézek ki... Szóval nem érzem magam csúnyának na. Nem vagyok verekedős, agresszív, nem szoktam sokszor káromkodni. Színésznek készülök méghozzá elég komolyan. Már van egy kis színjátszó tapasztalatom is. Tudok egykerekű biciklizni, van saját autóm és nem olyan amit rejtegetni kéne. De a lányok nagyon nem kedvelnek, lehetőséget sem adnak hogy közeledjek feléjük. Ritkán állnak szóba velem, akkor is úgy mintha ciki lenne, pedig nem mondok nekik rosszat, és a beszédorgánumom sem riasztó, kedves és udvarias vagyok velük. Tinderen, meg ehhez hasonló oldalakon is próbálkozok nem sok sikerrel. Színjátszós révén elég magabiztos szoktam lenni, néha kicsit túl határozott. Tudom elég önfényezősen hat amit eddig írtam (és még nincs is vége :D) de csak próbálok részletes képet adni nektek. Amibe belefogok azt általában véghez is viszem, bármennyire nehéz is. Kivéve a lányokkal való kapcsolatom keresését :(. Ebben az egyben egy helyben topogok már évek óta. Sosem volt még kapcsolatom, és lány barátom sem igazán, pedig nagyon szeretek beszélgetni lányokkal bármiről, nem jövök zavarba. Csak nekem ilyen alkalom szökőévben egyszer ha adódik :( . Úgyhogy emiatt elég depressziós, pesszimista vagyok, de elfojtom. Csak a legjobb barátaim tudják hogy én nem az a higgadt, nyugodt, kiegyensúlyozott ember vagyok aminek sokan látnak. Kérésre küldök fényképet ha úgy jobban a dolog mélyére tudtok látni. hátha mégis ronda vagyok:(



2019. júl. 8. 15:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
93%

Kapok képet?

21L

2019. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
94%
Rövidebb. Sokkal! Komoly pasinak legyen komoly, normális, egyszerű sérója. Mellette lehet laza vagy sportos öltözködés, az nem gond. Sőt! De én hanyagolnám ezt a stílust.
2019. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
93%
küldj képet, és mondok véleményt
2019. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
93%
Most már én is kíváncsi vagyok hogy nézhetsz ki, és milyen az a séró :D Küldhetsz képet, adom a véleményem
2019. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
94%
Van a leírásodhoz hasonló barátom akinek neten kb én szedtem fel lányokat mert nem tudott velük kommunikálni. Szerintem kétségbeesésedben annyira fel akarsz valakit szedni hogy már levágós egy beszélgetésnél. Ha azt a látszatot kelted, hogy ku**ra de leszarod hogy összejön vagy sem mert van másik akkor sokkal nagyobb eséllyel fognak radmozdulni. De ha előadod nagy drámaian, hogy soha nem volt nős stb akkor le sem fognak szarni. Az evolúciós törvény szerint is a nők az alapján választanak part akit a legstabilabbnak gondolnak. De ha csak a sírás-rívás megy akkor nem fog menni. Én amondó vagyok hogy Kapd össze a tokeidet aztán mutasd meg hogy képes vagy felszedni egy nőt.
2019. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is küldj képet!
2019. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
92%
Majd válaszolok.
2019. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
92%

Nos. Én 23 éves vagyok, az előző és egyetlen kapcsolatom 3 éve ért véget, elég csúnyán megbántottak, ja és férfi vagyok, még mielőtt bárki azt érezné, hogy meg kell vigasztalnia.


Mind a mai napig egyszerre szeretem és borzasztóan utálom az exem, akivel azóta egy szót nem beszéltem, mert nem hajlandó velem szóba állni. Ez lényegtelen egyébként, csak azért írtam le, hogy igen, megbántottak, de ettől nem utálom kollektív a női nemet.


Én eléggé vékony vagyok, igazából kifejezetten vékony, szóval nem illek bele a mai trendi izmos illetve húsos kövér kategóriába, de ezen kívül viszonylag ki vagyok egyezve magammal. Ezen kívül egyetemet végzek nem soká, mellette tanítok/dolgozom, hogy legyen pénzem. Informatikában elég sok mindenhez értek, emellett szeretem a művészeteket is, szabadidőben festek, zongorázom, s habár jó ideje nem sikerült rá időt szakítanom, de olvasok és, s nem béna regényeket. A mostani egyetemen többszörös ösztöndíjas, illetve szakelső is voltam, járok versenyekre. Ha végeztem ezzel egyetemmel, megyek következőre, persze azt munka mellett. A szakmai gyakorlatom alatt én voltam az "okos" és nagyon elégedettek voltam velem, szóval nem csak iskolai szinten tudok teljesíteni.


Egy szó mint száz, nagyon sokat foglalkozom azzal, hogy művelt és értelmiségi legyek, emellett persze nem nézek le semmit, csak munkálkodik bennem egyfajta maximalizmus. Mindenhez akarok érteni és a legtöbb dologban jó akarok lenni, egyszerűen visz előre az ambícióm. Nem rég vettem saját lakást, s nem soká remélhetőleg a kocsi is meglesz, a szüleim nem éppen gazdagok, tipikus magyar földműves családból jöttem, tudom milyen a kétkezi munka, és pont emiatt akarok az egészből kitörni.


Mindezek ellenére, s hogy simán merek nőkkel beszélni, három éve nincs senkim, és három éve nem tudok kilépni a rossz emlékekből. Simán tudok kommunikálni, bármiről elbeszélgetek, merek nyitni, vannak gondolataim, kedves és illedelmes vagyok alapvetően. Igazából tökmindegy. A csillagokat is lehozhatnám, ma ez nem számít. A probléma többnyire nem veled és nem is velem van. Én a barátnőm után 1 évig teljesen össze voltam törve, és görcsösen kerestem magamban a hibát, amit tovább tetézett a kezdetleges sikertelenségem is. De nem adtam fel, fejlesztettem magam, próbáltam javítani a hibáimon. Ezután sikerült ismerkednem 1-2 nővel, de ők nem nekem kellett és rájöttem, hogy igazából nem kellek sokaknak, mert sokak sem kellenek nekem. A társadalom a hibás. Régen a férfiak voltak a szemetek, ezzel megbántva a nőket, akik bosszú szomjasan revansot vettek. Ma mindenki sérelmekből él. A nők elmennék a legelső jelentkezőkkel, csak hogy ne maradjanak egyedül, mi pedig ön marcangolunk.


A legtöbb nőnek, akivel ismerkedtem, rohadtul nem számított semmi amit fentebb felsoroltam. Csinosak, sorba állnak utánunk a férfiak nyálcsorgatva, és inkább kiélik magukat a jövőjük árán, mint sem hogy valami felelősséget tanúsítsanak.


Ha engem kérdezel, akkor légy türelmes. Én már nem marcangolom magam, mert sokakkal ellentétben számomra fontos önmagam fejlesztése, és végtelenül önkritikus vagyok magammal. Habár biztos lehetne valakim, de nem fogok csak azért leállni csinos ámbár üres nőkkel, hogy jusson nekem is a földi élvezetekből, vagy hogy ne legyek egyedül. Alig akad már nő, aki képvisel egy szellemi szintet és értékeli is azt. Én minden esetre türelmesen keresem, s ha eljön, igazán értékelni fogom.


Fel a fejjel, még fiatal vagy ...

2019. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim válasza:
100%
Kuuldj kepet! 18/L ;)
2019. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim válasza:
93%
Szia ha még aktuális akkor nekem is küldhetsz nyugodtan képet aztán próbálok segíteni privátba.
2019. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!