Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem volt barátnőm 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsek12 kérdése:

Miért nem volt barátnőm 19 évesen?

Figyelt kérdés

Én is látom hogy tömve van a fórum ehhez hasonló kérdésekkel, de én akkor sem bírtam megállni hogy ne gyarapítsam ezeknek a tömegét ;D .

De komolyra fordítva a szót, kevesebb mint fél év és már a húszat is betöltöm, és nem tetszem a lányoknak egyáltalán. Sokat gondolkoztam mi lehet ennek az oka, mert én tényleg nagyon igyekszem kedves, aranyos és jó fej lenni mindenkivel magam körül. Sokat járok bulizni, ahol mindig próbálok ismerkedni, de általában még mielőtt befejezném a bemutatkozást (és egy keresztnevet tényleg nem tart órákig elmondani) elhajtanak. Legutóbb például pont egy kifejezetten ismerkedős buliban voltam Pesten és utána szomorúan konstatáltam hogy az egész estéből az volt a legemlékezetesebb ahogy bejutottam, meg amikor elmentem onnan :( . Nem gondolnám hogy ennyire csúnya lennék :(. Igényesen, többnyire sportosan öltözködöm. Nincs tele pattanásokkal az egész arcom mert nagyon odafigyelek rá (most sajnos azért a melegben becsúszott egy olyan 10-15 a homlokomon, de már gyógyulnak). Szoktam edzeni, Street workout-ot hetente 3-4 alkalommal. Nem vagyok egy nagy izomtömeg, inkább szálkás vagyok, de nem csontsovány. 192 cm magas vagyok, szokták mondani hogy a koromnál 1-2 évvel fiatalabbnak nézek ki... Szóval nem érzem magam csúnyának na. Nem vagyok verekedős, agresszív, nem szoktam sokszor káromkodni. Színésznek készülök méghozzá elég komolyan. Már van egy kis színjátszó tapasztalatom is. Tudok egykerekű biciklizni, van saját autóm és nem olyan amit rejtegetni kéne. De a lányok nagyon nem kedvelnek, lehetőséget sem adnak hogy közeledjek feléjük. Ritkán állnak szóba velem, akkor is úgy mintha ciki lenne, pedig nem mondok nekik rosszat, és a beszédorgánumom sem riasztó, kedves és udvarias vagyok velük. Tinderen, meg ehhez hasonló oldalakon is próbálkozok nem sok sikerrel. Színjátszós révén elég magabiztos szoktam lenni, néha kicsit túl határozott. Tudom elég önfényezősen hat amit eddig írtam (és még nincs is vége :D) de csak próbálok részletes képet adni nektek. Amibe belefogok azt általában véghez is viszem, bármennyire nehéz is. Kivéve a lányokkal való kapcsolatom keresését :(. Ebben az egyben egy helyben topogok már évek óta. Sosem volt még kapcsolatom, és lány barátom sem igazán, pedig nagyon szeretek beszélgetni lányokkal bármiről, nem jövök zavarba. Csak nekem ilyen alkalom szökőévben egyszer ha adódik :( . Úgyhogy emiatt elég depressziós, pesszimista vagyok, de elfojtom. Csak a legjobb barátaim tudják hogy én nem az a higgadt, nyugodt, kiegyensúlyozott ember vagyok aminek sokan látnak. Kérésre küldök fényképet ha úgy jobban a dolog mélyére tudtok látni. hátha mégis ronda vagyok:(



2019. júl. 8. 15:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
85%

"szokták mondani hogy a koromnál 1-2 évvel fiatalabbnak nézek ki... "


Ez a baj. Ebben a korban sajnos ez számít. Velem ugyanez volt, tudom miről beszélnek... a lányok férfiakat keresnek és ezzel a tulajdonsággal te csak a kisfiu skatulyába férsz be. Légy türelmes, az idő majd megoldja.

2019. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem vagy büdös, azaz nincs átható testszagod és szájszagod és nem keltesz hajléktalan benyomást, akkor csakis az lehet a gond, hogy nem nőkkel/lányokkal teli közegben mozogsz. Nem biztos, hogy a bulizós helyek a legjobbak az ismerkedésre, ahol valójában alig van lehetőség a másik ember higgadt megismerésére.
2019. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! 19 évesen még semmivel sem vagy elmaradva. Végigolvasva a kérdésedet, szerintem a legnagyobb baj, hogy túlzottan rástresszelsz erre a "barátnő témára". Annyira görcsösen akarod, hogy az egész dolog inkább átfordul a másik (negatív) irányba.

Egyszerűen nem vagy egy csajozós alkat, ezt fogadd el. Persze ez nem azt jelenti, hogy soha nem lesz barátnőd, csak neked több időbe fog telni és valószínűleg ebből kifolyólag komolyabb és hosszabb kapcsolataid lesznek.

Nekem 22 éves koromban lett először barátnőm. Tudtam jól világ életemben, hogy nem értek ehhez az egész csajozós dologhoz, pedig sokan mondták, hogy rengeteg nőm lehetett volna és lehetne. De egyszerűen nem olyan személyiségem.

Olyannyira nem volt semmilyen tapasztalatom, hogy egész addig még csak nem is csókolóztam soha! Egyetlen egy komolytalanabb próbálkozásom volt még 15 évesen és kész.

Aztán amikor abszolút nem számítottam rá, betoppant az életembe egy lány, összejöttünk és 3 évig együtt is voltunk.

Nem csináltam semmit máshogy, nem változtam meg, nem öltöztem, nem viselkedtem máshogy, nem jártam más helyekre, nem lettek más barátaim/ismerőseim, mint előtte mégis összejött.

Jött egy lány akinek nagyon megtetszettem, aztán ahogy megismerkedtünk ő is nekem és kialakult egy szép kapcsolat.

Azt ne feledd el, hogy MINDIG a nő dönt, te csinálhatsz akármit, megszakadhatsz, teperhetsz, változhatsz ilyen-olyan irányba, ha a nőnek valamilyen oknál fogva nem jössz be, nincs meg az a bizonyos "szikra", akkor nem lesz belőle semmi. Persze veled lehet a pénzedért, a külsődért, de akkor nem téged, nem a személyiségedet fogja szeretni, hanem csak a külsőségeket.

Próbálj meg nem erőlködni és ne változz meg senki kedvéért. Téged kell, hogy megszeressen valaki, nem pedig az általad eljátszott szerepet, karaktert.

Sok sikert!

2019. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
68%

Mutasd magad nagyfiú!

21L

2019. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
96%
Ennyien kértek képet és senki nem írt róla egy szót sem. Furcsa...
2019. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 anonim ***** válasza:
12%
En pesten fel oran belül becsajozok.:D Sosem erettem hogy olyan varosban hogy nem lehet becsajozni. Szerintem ahoz hogy valaki jo csajozogep legyen az összes külső adottsagnak megkell lennie. A belsö tulajdnosavnak szntugy.
2019. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 anonim ***** válasza:
88%

Köszönöm a képet. A séród elég gáz, de amúgy nincs veled különösebb baj. Valószínűleg kommunikációs probléma van a dolgok hátterében, ami lehet a szöveged, lehet stílus, de lehet testbeszéd is. Ha bármi nem jön be a lányoknak, hárítani fognak. Mivel élőben nem kommunikáltunk, így látatlanban ennyit tudok mondani.

A #14-es voltam..

2019. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Miért tartod gáznak a hajamat? Rengeteg fiatal hordja ilyen stílusban.
2019. júl. 29. 12:07
 19/103 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, mind gáz. De ez nyilván szubjektív, szerintem komolytalan, férfiatlan. Persze vannak lányok akiknek bejön ez a stílus, úgyhogy nem ez a te bajod.
2019. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 A kérdező kommentje:
Értem. Szerinted milyen haj a komoly és férfias. Csak kíváncsi vagyok, mert nem te vagy az első a válaszolók között akinek nem tetszett a hajam.
2019. júl. 29. 12:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!