Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem volt barátnőm 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsek12 kérdése:

Miért nem volt barátnőm 19 évesen?

Figyelt kérdés

Én is látom hogy tömve van a fórum ehhez hasonló kérdésekkel, de én akkor sem bírtam megállni hogy ne gyarapítsam ezeknek a tömegét ;D .

De komolyra fordítva a szót, kevesebb mint fél év és már a húszat is betöltöm, és nem tetszem a lányoknak egyáltalán. Sokat gondolkoztam mi lehet ennek az oka, mert én tényleg nagyon igyekszem kedves, aranyos és jó fej lenni mindenkivel magam körül. Sokat járok bulizni, ahol mindig próbálok ismerkedni, de általában még mielőtt befejezném a bemutatkozást (és egy keresztnevet tényleg nem tart órákig elmondani) elhajtanak. Legutóbb például pont egy kifejezetten ismerkedős buliban voltam Pesten és utána szomorúan konstatáltam hogy az egész estéből az volt a legemlékezetesebb ahogy bejutottam, meg amikor elmentem onnan :( . Nem gondolnám hogy ennyire csúnya lennék :(. Igényesen, többnyire sportosan öltözködöm. Nincs tele pattanásokkal az egész arcom mert nagyon odafigyelek rá (most sajnos azért a melegben becsúszott egy olyan 10-15 a homlokomon, de már gyógyulnak). Szoktam edzeni, Street workout-ot hetente 3-4 alkalommal. Nem vagyok egy nagy izomtömeg, inkább szálkás vagyok, de nem csontsovány. 192 cm magas vagyok, szokták mondani hogy a koromnál 1-2 évvel fiatalabbnak nézek ki... Szóval nem érzem magam csúnyának na. Nem vagyok verekedős, agresszív, nem szoktam sokszor káromkodni. Színésznek készülök méghozzá elég komolyan. Már van egy kis színjátszó tapasztalatom is. Tudok egykerekű biciklizni, van saját autóm és nem olyan amit rejtegetni kéne. De a lányok nagyon nem kedvelnek, lehetőséget sem adnak hogy közeledjek feléjük. Ritkán állnak szóba velem, akkor is úgy mintha ciki lenne, pedig nem mondok nekik rosszat, és a beszédorgánumom sem riasztó, kedves és udvarias vagyok velük. Tinderen, meg ehhez hasonló oldalakon is próbálkozok nem sok sikerrel. Színjátszós révén elég magabiztos szoktam lenni, néha kicsit túl határozott. Tudom elég önfényezősen hat amit eddig írtam (és még nincs is vége :D) de csak próbálok részletes képet adni nektek. Amibe belefogok azt általában véghez is viszem, bármennyire nehéz is. Kivéve a lányokkal való kapcsolatom keresését :(. Ebben az egyben egy helyben topogok már évek óta. Sosem volt még kapcsolatom, és lány barátom sem igazán, pedig nagyon szeretek beszélgetni lányokkal bármiről, nem jövök zavarba. Csak nekem ilyen alkalom szökőévben egyszer ha adódik :( . Úgyhogy emiatt elég depressziós, pesszimista vagyok, de elfojtom. Csak a legjobb barátaim tudják hogy én nem az a higgadt, nyugodt, kiegyensúlyozott ember vagyok aminek sokan látnak. Kérésre küldök fényképet ha úgy jobban a dolog mélyére tudtok látni. hátha mégis ronda vagyok:(



2019. júl. 8. 15:26
 71/103 anonim ***** válasza:
77%
Másfél éve teszed ki a kérdést, már nem is vagy 19.
2021. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
85%

Feltölthetnéd a képed egy képfeltöltős oldalra, amelynek a linkjét ideposztolhatnád akár, és akkor nem kéne egyesével mindenkinek a képedért könyörögni, ugye, bár ha az a célod, hogy levelezz, akkor meg írd azt.


Én arra tippelek a leírásod és mások válaszai alapján, hogy szerintem is a stílusoddal lehet probléma, pláne, ha nem őszinte, ha csajozáskor is szerepet játszol, az egyből lejön és lehet, hogy neked fel sem tűnik. Azokkal is nagyon egyetértek, akik azt írták, hogy tán túlzottan rágörcsölsz a tényre, hogy neked barátnő kell, ez a görcsösség is észrevétlenül, ám annál egyértelműbben átjön egy pillanat alatt és taszító lehet.


Szépen bemutattad magad, mégis leginkább személyesen találkoznék veled, hogy megismerjelek, amire nem fog sor kerülni, pláne, hogy külföldön élek, ráadásul koronás időben, ugye, de úgy biztos kapásból megmondanám, hogy mi nem stimmel, legalább is a saját szempontomból, hogy én járnék-e veled.


Szerintem az is probléma lehet, hogy nincs tapasztalatod a nőkkel való kommunikációban, még ha ezt nem is írtad ennyire egyértelműen, de kb. ez jött le nekem.


Azt is olvastam itt, amivel egyetértek, hogy add a természetes magadat, ne szerepet játssz, keress hobbit, ahol lányokkal is találkozhatsz, havert, barátot keress mindkét nemből, mert mindenkitől tanulhatsz magadról.


Szerintem van amúgy kismillió videó erről a videómegosztókon.


Semmiképp se görcsölj rá a tényre, hogy neked barátnő kell, hanem arra fókuszálj, hogy érezd jól magad a bőrödben, ebből legyen önbizalmad, de azért lásd a másik embert is, ne vakítsd el saját magad a saját fényedtől!


A külsőd tényleg sokkal kevésbé számít, mint a belsőd, nekem legalább is, amúgy meg volt ám nekem úgy 24 éves barátom, amikor én voltam 20 éves, hogy velem volt az első csókja is, ami bár meglepett, de nem tragédia és nem túl késő, szóval nem vagy semmiről sem lemaradva, még ha értem is, hogy vágysz egy kapcsolatra.


Ne add fel, keress, ismerkedj! Most leginkább virtuálisan, biztos van kismillió ilyen csoport fb-on is meg mindenféle fórumokon.


Hajrá! :)

2021. febr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is küldhetsz képet ha még 2 év után aktuális a dolog 19L
2021. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
91%

#72


Egyáltalán nem volt vészes a srác.


Férfiként nem tudom eldönteni, lehet egyszerűen nincsen szexuális kisugárzása. Ezt csak kitapasztalni lehet.


Nekem biztosan nincs, mert a külsőmmel kapcsolatosan én pl már nem tudok mire gondolni. Az arcom adott, fogyni rengeteget fogytam, frizurát váltottam, sok új ruhát vettem stb...


Van ilyen is.


20F

2021. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
29%
Keress fel egy olyan embert aki szemelyre szabottan tud neked segiteni, ha erdekel irj en ismerek valakit.
2021. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
9%

Még mindig ezzel küzdesz?

Azóta se volt senkid? Szűz vagy még?

2021. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
84%

#76


Szerintem elképzelhető, hogy szűz, nekem sem volt eddig senkim, és szex sem jött össze.


20F

2021. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
31%
Addig örülj amíg nincs! :D
2021. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 Doki860213 válasza:
28%

Csákány!

Ahogyan olvasgattam az írásod, az jött le, hogy miközben közeledsz a csajokhoz, azon járatod az agyad, hogy milyen a külsőd, rendben van-e, megfelelsz-e nekik! Ezt a dolgot úgy felejtsd el ahogyan van! Lehetsz kigyúrt akár, ha megérzik a csajok, hogy valami nincs rendben, izgulsz, vagy valamin rajtakapnak, akkor azonnal pattintanak. Szóval úgy kezdeményezz a csajoknál, hogy kurvára leszarod, hogy mit szól, vagy mit gondol rólad! Ha pl. buliban odamész egy lányhoz aki tetszik és határozottan elé állsz majd megmondod neki pl. ,,Ne haragudj, hogy ezzel jövök, de valami nagyon fura rajtad! Nem tudom mi az, de egyből észrevettem!" Aztán fogod magad és tovább állsz! A csaj nem fogja érteni mi van, hiszen egész buli előtt azzal szarakodott, hogy qva jól nézzen ki, erre Te jössz egy ilyennel. Pár ilyet ellősz a buliban pár csajnál, persze ne ugyanazzal a szöveggel mert rögtön leveszik, hogy nincs stílusod, csak sablonszöveggel jössz nekik, szóval pár csajnál ilyet alkalmazol aztán valamelyik úgyis fennakad a horgodon! A lényeg, hogy magabiztosan és lazán! A csajok szeretik, ha kicsit éhesen hagyod őket! Adj mindig kicsit neki, de a falat nagyobb része mindig maradjon nálad! Nem kell ehhez jól kinézni! Lehetsz akár egy csöves is, ha jó a dumád és nem parázol be a lányok előtt, mikor beszélsz velük! Fenn kell tartani az érdeklődésüket! De az is jó trükk, ha úgy tudod a beszélgetést irányítani, hogy szinte mindig kérdezel és magadról sokat nem árulsz el!

Aztán hajrá!

2021. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
80%
Foglalkozz személyiség fejlesztéssel. Tanulj meg poénos szövegeket "könyvnélkül" amíg kicsit belejössz a csajozásba! Kell nekik hogy szórakoztató mókás légy!
2021. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!