Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha nagyon nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon nem szeretem a mellemet?

Figyelt kérdés

Kicsik és egyszerűen nem szeretem őket

Barátom szereti és szex közben is szereti, szokta tapizni, de ez is zavar és egyáltalán nem jövök tőle lázba, épp ellenkezőleg

Amikor maszturbalok, akkor se erek hozzájuk, mert egyszerűen nem okoz örömöt, inkább kellemetlen

Szex közben nem is veszem le a melltartomat

És szívesen együtt tusolnek barátommal, de melltartoban elég problémás 😕



Akivel volt ilyen, mit csinált?



2019. júl. 16. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csinaltasd meg
2019. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, nekem normális, 70/b mellem volt. Vékony voltam mindig és én sem vettem le. Ugyanez. Megcsináltattam, addig könyörögtem a szüleimnek, amíg bele nem mentek. Dr. Tizedest tudom ajánlani. Lehet fürdőruhában is együtt tusolni, vannak melltartók (Baci pl.) amik felemelik. Csináltasd meg minél hamarabb, magad miatt. A barátod meg kibírja azt a 4 hetet amíg rajtad lesz a sportmelltartó.
2019. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
1# a mûmellû nôknek merev és kemény. A fiú barátaim utálják a mûciciket
2019. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy magaddal elégedett, akkor vagy ki kellene békülnöd önmagaddal, vagy fizessd be magad egy mell-nagyobbításra.


Esetleg le is vetetheted, bár azzal sem volnál elégedett! :-)

2019. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 StevenUp ***** válasza:
Add a kezembe őket :D én imádom a kisebb mellű nőket...
2019. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit problémázol rajta? Barátodnak tetszik, de ha szakítotok, utána is olyan barátod lesz, akinek úgy jösz be, ahogy vagy. Azzal meg, hogy a melledre nem vagy érzékeny, nem vagy egyedül vele,előfordul más nőknél is,ez nem méret függő. F
2019. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Általában azok utálják a műmelleket, akik még csak nem is láttak olyan élőben, nemhogy fogtak volna. :)
2019. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudom milyen nehéz, egy idobe nekem is kis mellem volt. Aztán meghíztam és olyan nagy lett, hogy azért nem szeretem. De elfogadtam, mert a barátomnak bejön, hogy nagy a cicim. Ő is imádja tapizni, meg szívni és nyalogatni

Hidd el, ha a barátod szeret akkor a melledet is szeretni fogja

2019. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ma kifejezetten divatosak a kis mellek. Jellemzően a kismellű csajok az edzettebbek, ami nagyob lényeges, lehet velük menni túrázni, bringázni, síelni, évente 1-2 alkalommal felmarathonokat futni.
2019. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Próbáld elgogadni magad úgy ahogy vagy. Én pont fordítva vagyok. Bármit megtennék egy kisebb mellekért. Én az enyémért nem rajongok annyira (80B)

Tudom h nem nagyon nagy az enyém, de egy kisebb mellre szívesen elcseréln~m.

Örülj inkább h neked kicsi van. Azok nem lógnak, és szépen állnak.


L

2019. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!