Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha nagyon nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon nem szeretem a mellemet?

Figyelt kérdés

Kicsik és egyszerűen nem szeretem őket

Barátom szereti és szex közben is szereti, szokta tapizni, de ez is zavar és egyáltalán nem jövök tőle lázba, épp ellenkezőleg

Amikor maszturbalok, akkor se erek hozzájuk, mert egyszerűen nem okoz örömöt, inkább kellemetlen

Szex közben nem is veszem le a melltartomat

És szívesen együtt tusolnek barátommal, de melltartoban elég problémás 😕



Akivel volt ilyen, mit csinált?



2019. júl. 16. 14:33
1 2
 11/11 exronin ***** válasza:

Ha a barátod lennék én egy idő után már szánalmasnak tartanám a vergődèsed, hogy folyton takargatod magad.

Úgy lennék vele, ha már egyszer láttam, akkor minek takargatja magát? Nem bízik bennem?

Ha tapizza a melledet, az azt jelenti, hogy tetszik neki, nem az ellenkezőjét.

Legyen önbizalmad inkább, mint műmelled! Szerintem téged soha senki nem bántott a melled miatt, képzeld, nem is fog. Te bántod magadat, azzal, hogy nem fogadod el a tested. Pedig ez csak test és a normális kapcsolatra vágyó férfiakat a lelked jobban érdekli. Bizony.


U.i. Próbáld ki ezt az együtt zuhanyzós dolgot melltartó nélkül csak egyszer. Rá fogsz jönni, hogy nagyon jó dolog és utána mindig menni fog, sőt te fogod akarni.

Szabadulj fel kislány, mert amit most nyomsz, az bizony picsàskodás egy fèrfinak, ahelyett, hogy őszinte lennél.

2019. júl. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!