Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az ha tisztában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha tisztában vagyok a szexuális vágyaimmal és annak megfelelően keresek partnert? Miért szólnak meg ezért?

Figyelt kérdés

A szexualitás fontos része az életemnek, egy kapcsolat alapja is egyben.

Csak olyannal tudom elképzelni akivel nagyjából közös hullámhosszon vagyunk a vágyainkat illetően, mert egyrészt nem akarom a vágyaimat félretenni és tartóztatni magam, másrészt másra sem szeretnék olyat ráerőltetni, amit egyébként ő nem élvezetből csinálna.


Ha azért nem szólnak meg, hogy miért a szőkék tetszenek, akkor azért miért szólnak meg, hogy csak olyan lánnyal megyek bele kapcsolatba, aki szereti az anált és aki nem monogám, illetve nyitott a többes szexre is.


28F



2019. júl. 18. 14:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%

Nem, úgyértem beteg!

☺☺

2019. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az a helyzet, hogy a nyitott és a beteg embert csak egy hajszál választja el.

A te esetedben egy kicsit olyan érzésem van, mint hogyha erőszakkal rá akarnád erőltetni az akaratodat a majdani párodra, és csodálkozol, hogy ez nem szimpatikus a legtöbb embernek, ergo nem tudsz normális és hosszútávú kapcsolatot kialakítani, de szólj, ha tévedek.

2019. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

12!

"Csak olyannal tudom elképzelni akivel nagyjából közös hullámhosszon vagyunk a vágyainkat illetően, mert egyrészt nem akarom a vágyaimat félretenni és tartóztatni magam, másrészt másra sem szeretnék olyat ráerőltetni, amit egyébként ő nem élvezetből csinálna."


A toleranciával kapcsolatban azért vagyok ellentmondást nem tűrő, mert az egy olyan emberi erény amelyet a fejlett társadalmunkba mindenkinek alkalmaznia kell. Máskülönben kirekesztünk másokat és a lehetőséget sem adjuk meg a másként gondolkodóknak, hogy a saját boldogságukat megtalálják az életükben, vagyis a tolerancia hiányában elnyomjuk, megbetegítjük őket. És mielőtt bárki is belém kötne, nyilván nem a destruktív viselkedésformákat illető toleranciára buzdítok másokat.

2019. júl. 18. 14:41
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik szekta tagja vagy?
2019. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
14, egyiké sem, sőt, ateista vagyok, de ennek ellenére elismerem az európai zsidó-keresztény kultúra vitathatatlan társadalmi érdemeit, persze fontosnak tartom kihangsúlyozni azt is, hogy ennek a kultúrkörnek "köszönhetjük" az ecclesiogén neurózist is.
2019. júl. 18. 14:48
 16/31 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen korrekt, hogy előre tájékoztatod a kiszemelt partnert. Nyilván párkapcsolatban a legtöbb esetben kompromisszumokra van szükség, hogy jól működjön, de ha sikerül egy az egyben megfelelő partnert találni, az nagy előny. Te erre a kisebbik szeletre hajtasz, ami a hosszútávú partnerkeresés esélyét némileg rontja.


Csak kíváncsiságból, a "nem monogám" alatt egyébként azt érted, hogy melletted tarthat más pasit, barátnőt is, akikről nem feltétlen kell tudnod? Vagy inkább csak a többes gabalyodáshoz szükséges mértékben gondolod?


40F

2019. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
20%

Mit vártál? Ide ki ne írj olyat ami eltérő.. rögtön kapod az ívet.

Bár én elfogadom amit írsz.. Sőt.. vmelyik tetszik is.

De sok ember prűd. Szóval itt ezt kapod.

2019. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

16, egyetértünk.

Jogos, mert nem fejtettem ki mit értek alatta. Igen, tarthat transzneműt, férfit, nőt, bárki olyat, aki megad neki valamit, amit én nem tudok/nem akarok és/vagy ami jobb mással mint velem.

De nem (érzelmi)szerelmi közösségben gondolkodom, persze ha arra volna igénye, akkor megvizsgálnám magamban a dologra való hajlandóságomat.

Ami pedig azt illeti, tudni szeretnék róla, már csak a harmadik féltől való betegségeket illető kockázat végett is, illetve azért, mert ha ő az életben társamként funkcionál és közben mással is megéli vágyait, akkor remek dolog ha később közösen megbeszélhetjük a történteket és némileg a vágyai beteljesülését követően én is osztozhatok a boldogságában.

2019. júl. 18. 15:05
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne reklámozd a dolgot és ennyi. A szexualitása mindenkinek a magánügye, csak rá es a partnerére tartozik. Amúgx nincs ebben semmi kivetnivaló, szerintem ez természetes.
2019. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
17, válaszokat vártam. Ellenvélemény esetében pedig gyalázkodás és megbélyegzés helyett konstruktivitásra számítottam. Reméltem/remélem lesz olyan aki képes indoklással alátámasztani a véleményét.
2019. júl. 18. 15:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!