Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az ha tisztában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha tisztában vagyok a szexuális vágyaimmal és annak megfelelően keresek partnert? Miért szólnak meg ezért?

Figyelt kérdés

A szexualitás fontos része az életemnek, egy kapcsolat alapja is egyben.

Csak olyannal tudom elképzelni akivel nagyjából közös hullámhosszon vagyunk a vágyainkat illetően, mert egyrészt nem akarom a vágyaimat félretenni és tartóztatni magam, másrészt másra sem szeretnék olyat ráerőltetni, amit egyébként ő nem élvezetből csinálna.


Ha azért nem szólnak meg, hogy miért a szőkék tetszenek, akkor azért miért szólnak meg, hogy csak olyan lánnyal megyek bele kapcsolatba, aki szereti az anált és aki nem monogám, illetve nyitott a többes szexre is.


28F



2019. júl. 18. 14:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert beteg, degenerált vagy, és ezt nem szeretik az egészséges emberek.
2019. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
19, a szexualitás szerintem csak részben magányügy. Azonban úgy gondolom azt mielőbb be kell látni, hogy a "nem illik beszélni a szexualitásról" séma, súlyos problémákat és tévhiteket kelt az emberekben, valamint elmélyíti a nemek közti konfliktusokat és eltusolja a másik nem, avagy másként gondolkodó megértését, megismerését.
2019. júl. 18. 15:10
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem kell tabusítani, de azt mondod hogy megszólNAK. tehát gondolom nem egy ember tud ezekről a dolgokról. Nem teljesen magánügy, de én általában olyanokkal osztom meg a szexuális életemet akikkel vagyok annyira jóban hogy nem ítélkeznek fölöttem. Persze ez csak én vagyok...

Egyébként szerintem úgy korrekt ahogy csinálod.

2019. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

23, leginkább a baráti körünkre gondoltam, ez 10-12 embert jelent, nagyjából fele arányban nőkről van szó. Többnyire ők kérdezgettek erről, akkor nagyon sokat kaptam tőlük, aztán elcsendesedett a dolog, aztán nemrégiben az egyikőjük kitalálta, hogy kerítőt játszik és mivel az igényeimnek nem megfelelő nővel szeretett volna összehozni így hát újra elmondtam neki, hogy a nem miért nem.

És, hogy őszinte legyen mostanra már bánt a dolog, mert nem nézem jó szemmel, hogy egy szűkebb társaságon belül is ilyen fokú gyűlölet és elutasítottság van a másként gondolkodókkal szemben, értem én, hogy a mai politikai elit és propaganda ezt sulykolja az emberekbe, de mégiscsak rosszul esik, hogy tanult ráadás önmagukat intelligensnek is vélő emberek nem képesek megőrizni az emberi méltóságukat és nem barbár módjára ítélkezni mások felett.

Továbbá, azért az emberben mégiscsak van egyfajta igény a másokkal való hasonulásra, elfogadottságra, megértésre, úgy, hogy közben ne váljon egy szürke átlagos valakivé, hanem őrizze meg egyéniségét.

2019. júl. 18. 15:26
 25/31 anonim ***** válasza:
Remélem megtalálod akit keresel, mert szerintem, nagyon korrekten, és éretten állsz ki a véleményed, és a szexualitásod mellett. Abban viszont van valami, hogy a mai társadalom (főleg itthon) nem elég érett ahoz, hogy egy ilyen kapcsolatot igazi kapcsolatnak tekintsen. Az emberek nem tudnak ezzel mit kezdeni, nem értik az egészet. Amit pedig nem értenek, az rossz.
2019. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Túl bölcs vagy a világnak és az emberiségnek.
2019. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem is ilyen “elvarasaim” vannak, de meg nem találtam ilyen not. Ritka mint a fehér holló. Így több rövidebb dologba megyek bele, amíg azzal a lánnyal érzem a “tüzet”, aztán mikor nem tud mit kezdeni azzal, hogy imádom a nőket, akkor tovább lépek. Mind azt hiszi meg tud változtatni. Mondjuk én az éljen ezt nem teszem ki az ablakba, mert akkor az elmúlt 10 évben nulla szexhez jutottam volna.


Bar nekem a monogamia az fontos. Viszont a hármas felállás (2 no+én), vagy ha elmegy egy csajjal az nekem nem megcsalas. A kapcsolat kettonkrol szól, a szex viszont egy játék, s ha a harmadik személy egy elő játékszer (s az is élvezi ezt) akkor mindenki jól jár.

2019. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

25, köszönöm.

"Az emberek nem tudnak ezzel mit kezdeni, nem értik az egészet. Amit pedig nem értenek, az rossz."

Ez pedig különösen tetszett.


27, "Mind azt hiszi meg tud változtatni."

Ismerős.. :))

2019. júl. 18. 16:44
 29/31 anonim ***** válasza:

hát, az anált szeretem, de kizárólag monogám kapcsolatban tudom magam elképzelni és a többes szex gondolata kifejezetten taszít. ettől függetlenül nem ítélem el az ízlésed, szerintem teljesen rendben van, amíg nem erőszakolod rá a partneredre. sajnos előfordul, hogy az egyik fél ráerőlteti a vágyait a másikra, és mivel nálad viszonylag extrém vágyak vannak, amik a többségnél nem fordulnak elő, kapásból úgy gondolják mások, hogy tuti rá kell erőltesd ezeket a párodra, hogy ki tudd élni őket. talàn ez az egyik ok az elítélésre, másrészt az emberek szeretik magukat jobbnak képzelni a másiknál és hőbörögni, ha valami eltér a megszokottól.

megértem, hogy párkeresésnél muszáj felhoznod a preferenciáid, de amúgy pl baráti körben nem muszáj erről beszélned, senkinek semmi köze hozzá. ha firtatják, miért vagy egyedül, elég annyi indoklás, hogy elég sok igényed van a másik felé.

2019. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

29! Persze, értem én. És köszi a tanácsot, viszont a félmondatos kommunikáció nem a sajátom, nem szeretek kérdőjeleket hagyni, inkább tisztázom a gondolataimat, minthogy később mindenféle félreértésnek adjon talajt a hiányos kommunikáció.


Egyébként ez is egy olyan dolog, hogy számomra nem igazán kielégítő amikor valaki pusztán megfelelésből cselekszik. Abból hiányzik a kölcsönösség. És olyankor azt érezném, hogy ez csak rólam, nem pedig rólunk szól.

2019. júl. 18. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!