Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nehéz leélni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz leélni egy életet olyan nővel aki utálja az orált?

Figyelt kérdés
Azt mondja nem szereti az előnedvet undorodik tőle.
2019. júl. 20. 06:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%

Hát én biztos nem jönnék össze ilyen nővel!

Az oral az a szex velejárója, természetes!

Az anal vagy a mélytorok, az nem. Persze szimpátia szerűen lehet azt csinálni ha a csaj kéri!

De az oral alap! Most ne csókoljom meg a csajt miután leszopott? Vagy a szájára vette a cuccot és lenyelte? Most úgy én se nyelveznék vele ahogy a szájában van a cucc - nem vagyok biszex - de miután lenyelte, alap h igen!

2019. júl. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem alap, hogy szájba kell venni a hugyozószerveket.
2019. júl. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen alap. Csak vannak olyan testképzavarosak, akiknek nem az, tudom, tapasztaltam, voltam sajnos ilyen csajjal, minden baja volt, neki kicsi a mellé, van egy kis hasa - semmi nem volt neki, csak bőr - ő nem szereti ha kinyalják megujjazzák, kb egy nagy csalódás volt, kb a saját maga testét nem szerette!

Na ilyeneknél nem alap az oral, normális kapcsolatokban az... előjáték nélkül nincs szex!

2019. júl. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Biztos nehéz lehet, én csaj létemre is meggondolnám ha a pasi helyében lennék, h ilyen nővel akarom e leélni az életem, aki nem elégít ki teljesen.


L

2019. júl. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Nálam alap a popsiból szájba, nem azért lettem jószituált manager, hogy elfojtsam amit én szeretnék, szóval nehéz igen. Én nem is tenném. Bmw.
2019. júl. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát én ilyennel éltem le. A szexuális életünk egy nagy 0000. Pedig én sokszor kielégitettem orálisan is.
2019. júl. 20. 08:04
 7/19 A kérdező kommentje:
Ami nagy probléma volt mindég, hogy neki a havi egy is elég míg nekem a heti három négy kellene.
2019. júl. 20. 08:12
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Anyukámék 35 éve vannak együtt

Sose oráloztak eszükbe se jutót hogy egymás nemiszervéhez szájjal hozzáérjenek..

Ezt onnan tudom mert kicsit régebben anyuval -beszélgettünk a szexről és szoba jött az orál és teljesen elhült elfehéredett...

Orális szex nélkül is tökéletes volt a kapcsolatuk a házasságuk rendszeres nemiélettel ezt még onnan tudod mert mindig el küldtek minket delelni és olyankor magukra zárták az ajtót és olyan volt mintha ugrálnának az ajtón... ezután meg mindig jó kedvűek voltak mi még duzzogtunk, hogy nem ér anyuék ugrálhatnak az ágyon mi meg nem

🤣🤣🤣🤣

Később mikor nagyobbak lettünk és nem deleltünk akkor valószínűleg éjszaka vagy ha nem értünk még haza sulibol akkor...


Szóval kérdező igen. Lehet tartós egy kapcsolat orál nélkül.

2019. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ismerős párocska is ilyen. A nő nem szeret szopni, alkalomadtán azért elvállalja. Erős, hosszú kapcsolatuk van, hullámvölgyekkel ugyan, de imádják egymást és nem láttam még 2 ennyire boldog embert. A szex egy jó kapcsolat alapja, viszint az orál nem a szex alapja:)
2019. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ajtón ugráltak hanem az ágyon 🤣🤣
2019. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!