Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne jobb a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne jobb a szex? Vagy inkabb hagyjuk a fenebe?!

Figyelt kérdés

Üdv,


Azert irok ide, mert egyszeruen nem tudok megoldast talalni a problemankra.

En 23 eves vagyok, nem olyan reg ota van intim kapcsolatom. O 35 oves, tobbnyire hossyutavu kapcsolatokkal a hatamogott.

En, azert vagyok megerto, hisz meg en is tanulok, magamrol, a testemrol, hogy mit hogyan szeretek vagy esik nekem jol.

Nem szeretnem egybol elitelni magunkat, vagy kimondani azt, hogy nem megy nekunk.


Azt fontos elmondanom, hogy nekem minden egyuttlet fajdalmas (kisse szuk vagyok), hol jobban, hol nem annyira az.

Magat a szexet, azaz azt amikor bent van a penisze, eddig csak egyszer egy kicsit elveztem, de akkor sem volt orgazmusom.

Tobbnyire ugy csinaljuk, hogy nekem is jo legyen, hogy mikozben o dolgozik (szexelunk) en izgatom magam. Van, hogy sikerul, van hogy ez sem. Tobb az, amikor nem.


Az oralis szex, nalunk nem megy. Egy idoben probalkozott vele, de nem tul ugyes, ezert nem elvezem, hanem inkabb faj, ahogyan o csinalja.


Neki van mar egy menetrendje, hogy mit hogyan szeret es folyamatosan azt csinaljuk es nem tud rajta valtoztatni vagy kicsit nyitottabb lenni, mert neki az ugy jo.

Amit meg ertek, de nekem az ugy nem jo.

Ahogy nekem jo, ugy pedig neki nem.

Folyton ra kell szolnom, hogy varjuk mar meg mig legalabb benedvesedek mielott beteszi.


Sokat beszelgettunk ezekrol es nem tudjuk, hogyan oldjuk meg, hogy mind a kettonknek jo legyen.

Szerelmesek nem vagyunk, de kedveljuk egymast.

Igy visszaolvasva kicsit ugy hangzik, mintha csak o lenne a hibas, de nyilvan ez nem igy van. En is meglehet, hogy bena vagyok vagy rosszul gondolok valamit valamirol. Epp ezert kerdezem.


Lanyok elsosorban. Voltatok e ilyen helyzetben, ha igen, hogyan sikerult megoldani azt?!

Barmi tipp, hogy mit csinaljak maskepp?!


Koszonom!



2019. júl. 21. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba vagy! Ha te lassabb torodosebb szexet akarsz akkor allj ki az erdekeidert mert senki nem fog. Nem.kell minden problemat megoldani,van amikor már eroltetes kategória! Van amikor az a megoldas h hagyod a.fenébe,majd ezt is.meg fogod idővel tanulni!

Mi a francnak hibaztatod magad? Szr szereto akkor mit szepited a dolgot meg mit vagsz hozza jopofat? Inkabb arrol van itt szó h félsz h egyedül maradsz es nem.lesz kivel szexelni.

2019. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"En ugy vagyok vele, marmint en ezt lattam, igy nottem fel, hogy ha valami problema van, azt meg kell probalni megoldani es nem elmenni es ott hagyni ... "


Ez nagyon jó hozzáállás.


Csak ehhez kéne egy erre nyitott másik fél is.


Amit leírtál, abból nem az jön le, hogy a másik partner lenne abban, hogy változtassatok.

2019. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!