Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy pasit honnan tudok felszedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasit honnan tudok felszedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 18 éves átlag meleg srác vagyok. Osztálytársam egy fiú aki tetszik és minden szünetbe megbámul.Értem 2-3x rám nézz percenként.S nemtudom hogyan kezdjek hozzá :S
2016. okt. 13. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Lehet csak szívatni akar valahogy.

Amúgy először is meg szeretnéd tudni hogy meleg-e mielőtt nagyon felsülsz.

Semmi személyeskedés, de ahonnan én származom úgy tartja a hagyomány hogyha valaki meleg azt meg kell verni. És ha rád nyomul egy meleg akkor neked kell megverni hogy ne nézzenek melegnek.

Szóval mielőtt nekilátsz a hódításnak előbb tudd meg hogy ő meleg-e.

Búrd be a telefonját például. Minden 18 éves srácnak vannak király bikinis csajok a telefonján (onnan tudom hogy nekem is). Ha neki bikinis csávók vannak a csajok helyett akkor nyertél. Ha nem, vagy egyik se vesztettél, de megúsztál egy szájba verést.

2016. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
az még nem jutott eszedbe, hogy elkezdj vele beszélgetni? ha osztálytársad biztos tudod melyik tantrágyból jó..kérdezd arról vagy kérj tőle segítséget.
2016. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megpróbálom. De azt kifelejtetetm hogy: Koliba a volt osztálytársai azt mondták hogy volt egy palija.Meg ahogy a facebookján, meg suliba látom elég kitolják a társaságból a haverjai. Csak azt ezt nem nagyon veszi észre.
2016. okt. 13. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem lépj ki a komfortzónádból és beszélgess és barátkozz vele. :)
2016. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!