Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Ha az egyik legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha az egyik legjobb lány baratnőtök meg akarna titeket csókolni, benne lennétek?

Figyelt kérdés

Régóta barátok vagyunk, és nem tehetek róla, eszméletlenül kiváncsi vagyok, milyen lehet vele csókolózni. Nem szerelemből vagy ilyesmi, mert barátok vagyunk. Bár kétségtelenül 10/10es férfi, az identitása nem dog változni.

Mennyire lepődnétek meg, ha ezt egyik nagyon jó barátnőtök hozná fel?

Illetve mi az ami nálad mellette szól, és mi az, ami ellene, ha nem lennél benne?

Nem tudom fontos-e, én hetero vagyok


2019. júl. 25. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Hogy is van ez?

Milyen lány barátnő aki 10/10-es férfi?

Vagy a kérdés zavaros, vagy a kategória nem stimmel!

2019. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, és a meleg barátom egy 10/10es férfi.
2019. júl. 25. 22:37
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Én benne lennék. Nem szól semmi ellene nálam. Nekem is van legjobb lány barátom, és lehet, hogy még nekem is jól esne, ha meg akarna csókolni :)


18/F

2019. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Soha. Barátokkal nem smárolunk. De komolyan, ugyanúgy, ahogy egy barátnőd elé se állsz oda ilyen ötlettel, ugyanúgy egy meleg barátoddal se tedd.

Engem nagyon mélyen érintene egy ilyen felvetés egy barátnőmtől, én nem forszíroznám. Eleve, hogy egy csajjal smároljak... Ráadásul a tény, hogy egy barátom mint férfi tekint rám... Felkavaró lenne.

De sok a gátlástalan a melegek között is, szóval lehet belefér nála, egy buliban félig meddig részegen. Hallottam már, hogy heteró srác smárolt egy meleg sráccal hasonló szituban.

2019. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Szia! :)


Én nem mennék bele.

Két okból nem: egyrészt számomra a barát az barát. Egy kapcsolatnak szerintem három főbb alapja van: érzelmek, intimitás (a szó legtágabb értelmében), pénzhez és anyagiakhoz való viszony. És a csók szerintem a második résznél, az intimitásnál túllépné a barátság határát anélkül, hogy az érzelmek követnék. (Erre az egész gondolatra nem magam jutottam, hanem egy pszichiáter által. A korrektség miatt ezt le kellett írnom.)

Másrészt én meleg vagyok. Számomra egyedül és kizárólag egy férfi csókja jelent pozitív dolgot. Nekem nem kell egy fiú, egy srác csókja, egy nő csókja sem, nekem egy férfi kell.

Van még pár okom, hogy ne tegyem.

Azon túl, hogy megtisztelve érezném magam, ha egy barátnőm ezzel a kéréssel fordulna hozzám, azért sem tenném, mert azt érezném, hogy kihasználnám őt.

Ott van az is, hogy én magam is kihasználva érezném magam.

Lehet, hogy én vagyok túlérzékeny, de ezt érezném akkor is.

2019. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, simán.
2019. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyet kell ertenem a 4-es es az 5-os valaszoloval.
2019. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Igen, mert biszex vagyok.

16-f

2019. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

En egyszer csokoloztam lannyal, nem esett jol...

de ha valaki jo barat kerne, reszegen miert ne. talan.


29/mF

2019. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Carlosgonzales válasza:
100%
Simán benne lennék . Én 16 f meleg de hat egy kis kísérletezés és felfedezés sose árt 🤷‍♂️
2019. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!