Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg filmek, amiket egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg filmek, amiket egy melegnek biztos látnia kell, tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Ezeket láttam: 1 imák Bobby ért, 1 call me by your name, 1 csodálatos dolog, get real,1 megöltem anyámat, love simon,Brokeback Mountain, 1 pride, 1 shelter, meg egy magyar filmet ( nem a coming outot, ezt nem is ajánlom megnézésre senkinek, láttam a előzetest és elég volt!)

1 Eltörölt fiú. Kedvenceimnel ott lesz egy 1-es. Örülnék ha olyan filmeket irntok ahol fiatal srácok vannak mert, még nem fogadtam magam el teljesen, és a filmek segítenek nekem ebben (meg a youtub).



2019. júl. 31. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Hogy tudsz nem ajánlani egy filmet amiből csak az előzetest láttad?
2019. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Moonlight-ot jónak tartják, én még nem láttam.
2019. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Első, azért mert az a sztori hogy egy meleg férfi balesetet szenved és utána, egyszerűből meg változik heterora, ha ez igaz lenne mindenki balesetet akarna szenvedi, hogy ne keljen elnyomásában élnünk. És már nem 1x akartam magamban elnyomni az érzéseimet, és tagadtam hogy meleg vagyok, próbáltam mindet megtenni azért hogy ne legyek az, lányal is jártam akit nem szerettem csak azért hogy elnyomjam magamban, hazudtam magamnak, borzasztó volt, olyan depressziós voltam akkor hogy azt nem kívánom senkinek, és ez a film azt állítja hogy egy hülye baleset miatt meg változhat az hogy kit fogsz szeretni, ezt a filmet szerintem úgy is lehet értelmezni hogy minden meleg fejre eset kiskorában és azért olyanok amilyenek.


Második köszönöm a tippet, még én sem láttam.

2019. júl. 31. 12:15
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
[link] a.k.a. [link]
2019. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
2019. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
The Way He Looks, G.B.F., Jongens, Hjartasteinn
2019. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. júl. 31. 20:59
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy felsoroltad! Tudni fogom mit nézzek.


Eddig ezekből csak az Imák Bobbyért láttam, az Eltörölt fiút meg csak meg szerettem volna nézni, bár szívesebben olvasnám el a könyvet.


Én is nehezen fogadtam el azt, hogy meleg vagyok, de ez főként a hitemből kifolyólag.


20F

2019. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha érdekel, van a Kszi, Simon című film is, de az inkább csak ilyen tini szerelmi dráma, lényegében az, ami a hetero filmekben megszokott, csak pluszba jön az, hogy a srác még nem coming out-olt.


Előző voltam

2019. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

21:07 szívesen! Amúgy a love Simon az a ksz Simon magyar címe, azért nem raktam oda 1-est mert nem tetszett főleg a vége,

!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

csak azért jött össze egy sráccal mert ő is meleg az iskolából, még 1X sem találkoztak személyesen azelőtt, de amikor először találkoznak akkor már rögtön összejönnek, ez nem reális!

2019. júl. 31. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!