Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy mertek arcképet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mertek arcképet küldeni társkeresőn?

Figyelt kérdés
Pár hete fenn vagyok Planetromeon, de félek vadidegeneknek képet küldeni, így meg kb senki nem ír vissza...ha egyszer elküldeném, akkor nincs visszaút, tudja hogy ki vagyok, és ha találkozunk utcán, szórakozó helyen, vagy bárhol rám is szálhat, lebuktathat kb mindenki előtt hogy meleg vagyok, onnan meg borul az egész. 19/f

2019. aug. 3. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Tapasztalatból mondom, hogyha összefut az ember egy olyannal, akit társkeresőn látott, abból az esetek 99%-ában csak egy kínos összepillantás történik, aztán megy mindenki tovább a maga dolgára. Jó esetben köszönnek egymásnak, ha már beszélgettek, de úgy vettem észre, hogy ez is ritkaság XD


20/f

2019. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Szia!! Szerintem probalkozz inkabb melegbarokban vagy hasonlo helyenek ismerkedni, es ne felj felvallalni, hogy meleg vagy hiszen a homoszexualitas NEM betegseg viszont a homofobia IGEN. Szoval ez miatt ne idegeskedj, hogy esetleg elitelnek es legy buszke arra aki te vagy!! Es nagy a valoszinusege, hogy akivel ismerkedsz gondolom az is meleg.. de sem melegkent sem heterokent szerintem nem ajanlatos interneten ismerkedni.. Es ez miatt ne felj csak legy onmagad tudom, hogy biztos eleg nehez lehet ezt teljesen felvallalni de egyszer ugyis fel kell. Ha esetleg csak ezzel kapcsolatban((vagy barmivel)) kiszeretned onteni a lelkedet meghallgatlak (irj privatot de csak ha szeretned) puszi❤️🏳️‍🌈
2019. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DominikX ***** válasza:
89%

Én nem küldök képet, nekem eleve kint van. Ráadásul olyan “férfiakkal” nem szivesen ismerkedem, akik nem mernek képet kitenni magukról.

22/F

2019. aug. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Falun laksz?


Mert én 150 ezres városban és szerintem az utóbbi 5 évben akár talán 100 embernek is elküldtem a fényképem és sosem volt belőle baj.


25/F

2019. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Rögtön nem kell képet küldeni. Mivel nem vállalod fel magad, így egyértelmű hogy nem mutatod meg magad boldog-boldogtalannak. Kicsit ismerkedj az illetővel, tudj meg róla minél több dolgot (nyilván nem azt h mekkora van neki stb), s ha megbízhatónak tűnik, küldhetsz neki.
2019. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elejétől kezdve volt kinn képem a profilomban. Úgy voltam vele, hogy aki itt látja az okkal van fenn. Ha később találkozunk nem fog lebuktatni mert akkor önmagát is lebuktatná. Szerencsére soha sem volt ebből gondom. Pedig volt olyan, hogy összefutottam valakivel a munkahelyemen akivel korábban randiztunk de nem lett belőle semmi. Kezet fogtunk elbeszélgettünk kicsit mint két ismerős és ennyi. A legtöbb ember nem szereti a nagy jeleneteket.

Ha a profilodba nem mered kitenni az szerintem nem gáz, de ha a másik megtisztel azzal, hogy vállalja az arcát akkor illik ezt viszonozni legalább privátban.

2019. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Én sem merek képet küldeni sajna... nem tudom, hogy fogok így ismerkedni fiúkkal:/ 19f
2019. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Eleve nem értem, fotó nélkül mi értelme van társkeresőn fenn lenni, de ti tudjátok. :D

Az, hogy ismerkedjetek egy kicsit, és ha megvan a bizalom, akkor cseréltek képet, hát elég fordított gondolkodás, én nem tudnék hosszasan olyannal beszélgetni, akiről nem láttam képet.

Hidd el, jobb ha van kinn képed. Sokkal cikibb, mikor úgy kell küldened, és ne jön rá válasz. xD

2019. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél kicsit merész.

Én sem vagyok nyíltan meleg, de privátban én is küldök képet, ha már egyszer ismerkedem.

Ha nem mersz küldeni, akkor az jön le a másiknak, hogy a találkozóra sem mersz majd elmenni, mert annyira félénk vagy.


Rengeteg embernek küldtem már el, volt olyan is, hogy ismerősnek, de mégsem derült ki, meg rendes is volt, azt mondta az én életem, az én dolgom, hogy kivel osztom meg.

Szóval sokat megértenek.

Ha esetleg meg valaki a te károdra használná fel, szóval lebuktatni akar, mondhatod azt, hogy visszaélt valaki a képeddel. Bizonyítsa be, hogy valóban te küldted :D

2019. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem kell rettegni!
2019. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!