Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk: ha vkit néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk: ha vkit néhány üzenetváltás után elég szimpatikusnak találtok, de a srác nem akar arcképet mutatni magáról (azért leírja részletesen, hogy milyen), randiznátok vele ("vakrandi")?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 23:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Én sem küldök arcképet senkinek. Nem adom meg a visszaélés lehetőségét.
2019. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Persze. Eddig egyetlen alkalommal volt csalódás, az illető lényegesen fiatalabbnak és vékonyabbnak mondta magát, mint ami az élő találkozáskor kiderült. No, ezt kb. köszönés nélkül hagytam ott.

A többi alkalommal inkább kellemes volt a csalódás. :)

2019. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem

Egyszer volt ilyen és elég rosszul jártam

2019. júl. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Most orientációtól függetlenül válaszolok: természetesen. Sőt, eleve nem vagyok ennek a "képcsere-képcsere-képcsere" dolognak a híve. Ha megvan a szimpátia, akkort találkozzunk. Aztán eldől, hogy lesz-e folytatás, Nem szárad le a lábam, ha "feleslegesen" gyaloglok kicsit. :) Ellenben elkerülöm a lehetőségét is annak, hogy az adataimmal visszaéljenek. És most a melegségre kihegyezve a kérdést: amennyiben valaki nem nyíltan meleg, egy kép, és az információ az orientációjáról komoly lehetőséget adhat akár zsarolásra is.
2019. júl. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Igen, volt mar ebbol par kellemes estem, delutanom :D
2019. júl. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Én sem vagyok hajlandó semmi konkrét adatot megadni magamról, biztos, ami biztos alapon... Egy személyes találkozás mindkét fél számára döntő lehet, sőt, kell, hogy legyen!
2019. júl. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Levélváltás, pontosabban levelezés, majd találkozás, személyes élmény, vagy kellemes beszélgetés után kapcsolat, vagy kellemetlen csalódás... Egy találkozót megér!
2019. júl. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%

Én saját arcképpel voltam fenn. Úgy érzem, hogy így "elvárható", hogy ő is megmutassa az arcát. Én is vállalom a kockázatot úgy fair, ha ő is küld legalább egy arcképet.

Másrészt nekem fontos, hogy lássam a másik arcát találkozás előtt. Az arcból, a szemekből, a kép stílusából nagyon sok mindenre tud az ember következtetni, ha figyelmes. Én is nagyon bizalmatlan vagyok. Pont ezért ragaszkodom a képhez.

2019. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Mivel jol nezek ki es nagyok az elvarasaim, az arckep nelkulieket tiltom
2019. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Én sokat csalódtam azokban akik képpel vannak fent, nagyrészt nem mernek találkozni.

Így rászántam magam hogy én is kép nélkül regizzek és olyanokkal ismerkedem akiknek szintén nincs fenn képük.

Beszélgetünk ismerkedünk, és ha megvan a szimpátia elhívom kávézni, és szerintem ez sokkal jobb, hisz nem a kép alapján dől el az ismerkedés, hanem a személyes találkozón.

Nekem jó tapasztalataim vannak csak.

Személyesen amúgy is más mindenki mint a képen.

Mikor képcserés talin voltam, volt aki 10 évvel fiatalabbnak mondta magát, és 10 évvel ezelőtti képet küldött magáról, szóval a kép sem megbízhatóm, és mondanom sem kell szó nélkül ott is hagytam, hisz ha már az elején ennyire kamus, ki tudja még miben hazudik.

Képcserés talin volt már olyan hogy 100km-ert utaztam telószám csere is volt, és mikor kb 10-15km-re voltam kikapcsolta a telóját és el sem jött.

Szóval szerintem nem sokkal megbízhatatlanabb egy vakrandi.

2019. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!