Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalt aktívak segítségét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt aktívak segítségét kérem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ujjazás közben történt egy kis baleset, most csináltam először, és túl durva voltam. Emiatt félek kipróbálni a passzív oldalt, igazából a szexet fiúval. Egy tapasztalt aktív segítségét kérem. Privátban könnyebb volna erről beszélni...

2019. aug. 9. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod írj rám
2019. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen baleset történt?
2019. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, talán tudok segíteni. Írj nyugodtan mi történt.
2019. aug. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj ha gondolod, de látatlanba azt tudom mondani hogy vágd vissza a körmöd és koptasd is meg kicsit :)
2019. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem írhatna egy tapasztalt aktív privátot nyugodtan;)
2019. aug. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen baleset? Olyan, ahol kijött egy kis... nos érted? Javaslom, hogy "mosakodjatok meg" előtte, meg mindenki menjen el vécére.


Ha túl durva voltál, akkor meg vegyél vissza egy kicsit, nem az a cél, hogy olyan legyen a kezed, mint egy ütvefúró gép.


Próbálkozni meg próbálkozz, mert ez egy olyan dolog, hogy csak tapasztalatok útján tanulod meg.

2019. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!