Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy találhatnék meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék meg egy srácot Romeon akit ott ismertem meg?

Figyelt kérdés
Kb 2 évvel ezelőtt ismertem meg ott. Aztán összejött egy korabelivel. 20 éves volt és akivel összejött, ő is. Azóta semmit se tudok róla, hogy még együtt vannak-e stb.... viszont örülnék ha megtalálnám. Tudom, baromi kicsi az esély, hogy talán fent van, de ha kifejezetten miatta regisztrálnátok fel, akkor hogyan keresnétek meg ? Kitöltenétek a profilt, amit csak tudtok róla, hátha ráakad és ír? vagy titokban keresnétek a több tízezer tag között ? Ötletek?
2019. aug. 14. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Lehet azóta férjhez ment 😳
2019. aug. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
1-es ezen behaltam😂
2019. aug. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
1 szakadok, most nősül 😂😂😂
2019. aug. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha összejött valakivel és évek óta a párja, barátja mit keresne egy párkeresőn, főleg a Rómeón ?

Ha egyedul van mégis, akkor sem biztos,hogy fent van. Ha pedig kapcsolatban van, és mégis fent lenne, akkor ugyanolyan gerinces lenne, mint a melegek zöme.

2019. aug. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát... romeón is próbálkozhatsz, de ha azt sem tudod hogy most hol lakik, akkor elég nehéz lesz, ráadásul lehet nincs is profilképe, illetve ahogy előttem is írták, ha van párja, akkor minek lenne fent a rómeón.

Próbálkozhatsz a közösségi oldalakon is, ott csak fent van (a teljes nevét csak tudod :D), vagy ha nem találod, akkor keress rá valamelyik családtagjára vagy valamelyik ismerősére, nézegesd azoknak a képeit hogy kik lájkolták, s hátha köztük lesz.

2019. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Romeon volt, akkor lehet még mindig 20 éves.

Ott az emberek kora soha nem változik.

2019. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg is keresed közösségi oldalon, úgy tedd hogy vállalod a neved. Leírod miért kerested meg stb.

Ha romeon(ahol nem biztos, hogy fent van már) profil szövegbe annyit, hogy ekkor meg akkor beszéltetek. Egy közös dolgot ami emlékezetes volt nektek. pl: emlékszel, a kocsim öreg, de halhatatlan.


Én megprobálnám a helyedbe, csak hogy legalább nyugodtan aludjak az éjszaka, hogy legalább boldog.

Üdv:21/f

2019. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer en is megakartam keresni valaki szoval csinaltam egy romeos profilt, beallitottam oda ahol elt az a szemely es kiirtam konkret dolgokat amit csak o tudhat es kb 3 nap alatt irt is hogy nem e ot keresem?! Es de ot kerestem.
2019. aug. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8

remélem nekem is ilyen szerencsém lesz ! :))

2019. aug. 16. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!