Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg/bi fiú aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg/bi fiú aki lábfétises? Vagy ilyen nem létezik?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon bejön ha a talpam/lábam puszilgatják, de nem tudom van e esélyem kipróbálni valaha fiúval

2019. aug. 19. 15:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyes fiú lábak tetszenek, de csak olyanok, amik majdnem olyanok mint egy lányé - szóval ápolt, rövid körmök, puha talp, nulla szőr
2019. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
az enyém iylen :)
2019. aug. 24. 16:06
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Még nem merítem ki teljesen a fetisizmus fogalmát, mert az már onnantól számít akár diagnosztizálható mentális zavarnak, ha az illető csak a fetisizmusán belül foglaltakban tudja elérni a kielégülést, semmi más szexuális forma nem vonzaná.

Nem tudom, ezt hogyan mondjam, hogy ne hangozzon hülyén, de én óriási lábfétises vagyok. Szerény véleményem szerint a férfias láb onnantól kezdődik, amikor a férfinak vaskos vádlija van és legalább 43-as lába, de ez csak a saját véleményem, megismétlem. De nem is ez volt a kérdés.

Én teljesen odavagyok a férfi lábakért, engem már kicsit komolyabb formája vonz, az arc, fej megtaposása (nem durva módon).

Nehéz egyébként olyan partnert találni, aki ezzel kapcsolatban teljesen elfogadó lenne, sokan betegesnek tartják, és nem is hajlandóak csinálni. Ti mit gondoltok erről?

2019. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
11 vagyok küldj egy képet privátban
2019. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én valamilyen szinten lábfétises vagyok, így szívesen birkózom mezítláb srácokkal, sok lábhasználattal, talpak arcba nyomása egy feszítés közben, stb.
2019. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Velem is kipróbálhatod. Írj ha gondolod.
2019. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is lábfétises vagyok. :)
2020. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? A láb kvázi unisex :D
2020. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia én bi srác vagyok és igen van lábfétisem, ha van kedved beszélni privibe akkor azt jelezd vissza köszi:)
2022. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám. 51f
márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!