Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kozossegbe “belefaradva”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kozossegbe “belefaradva” elhet egy meleg srac parkapcsolatban egy hetero lannyal?

Figyelt kérdés
Egy olyan srac aki szeretetre,torodesre vagyik,szeretne sajat gyereket,viszonylag fiusabb,Belefaradt abba hogy a meleg ferfiak 90%-a csak alkalmi vagy szexpartnert keres nala.Lanyokhoz tud erzelmileg kotodni de szexualisan semleges a noi test szamara,ha lannyal lenne tudna elni rendes hetero parkapcsolatban?

2019. aug. 26. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Egészen biztosan. Nem lesz nehéz olyan nőt találnod aki a heteró pasikból ábrándult ki, de nővel meg nem elég neki, mert nincs farka. Próbálkozz!
2019. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 amint kiderult hogy mi a szandekuk a sracoknal igy ido elott nemet mondtam tehat nem tortent sracokkal semmi,(csak fantazialgatas veluk)

Lehet eleg lenne ez ha lannyal lennek?nem szeretnem ot kihasznalni.

2019. aug. 26. 10:06
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Keress valami aszexualist.
2019. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem inkább keress tovább. Nem Te vagy az egyetlen olyan meleg pasi aki a fenti dolgokra vágyik. És igenis meg lehet találni ezt egy másik meleg pasiban. Sokaknak sikerült, csak őket nem látod a társkeresőkön mert a párjukkal élnek boldogan.

(egyébként meg még mindig jobb egyedül mint egy olyan kapcsolatban amiben szerepet játszol, nem adhatod önmagad és mellette még meg sem kapod azt amire igazán vágysz)

2019. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha szexuálisan is vonzódsz a nőkhöz, fel tudnak izgatni "valamilyen" szituációban akkor igen, elképzelhető megfelelő női partner mellett. Ha nem, akkor már kicsit keményebb dió, de nem lehetetlen. Azt viszont vedd figyelembe, hogy relatív nehezebben fogsz találni részben aszexuális és egyben melegtoleráns nőt mint olyan meleget aki állandó kapcsolatra vágyik.
2019. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyenlore belefaradtam a meleg kapcsolat keresesebe,szinte lehetetlen..:/

Lanyokkal szeretnem megprobalni,sosem ereztem undort vagy taszitast a noi nemre csak szimplan nem izgat fel,szepnek szep csak nincs ram nagyobb hatassal.Lehet ha kozelebb kerulok hozzajuk menne az agyban is nem tudom,erzelmileg a romantikusabb dolgok mennek..mindenestre nem szeretnem oket kihasznalni a “nincs lo,jo a szamar is”alapon.

2019. aug. 26. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod de tuti nem működik ez hosszú távon.

Mellesleg ez nem csak rólad szól, önzőség magad mellé "kötni" egy másik embert, elvenni tőle az igazi boldogságot/szenvedélyt csak azért mert te nem tudsz mit kezdeni magaddal.

2019. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanígy vagyok mint te. Nem fogok harcolni azért, hogy elfogadjanak, meg a melegek nagy része nem is akar kapcsolatot. Én sem voltam férfival, szerintem ez fontos azért mert utána nincs vissza út. Ez a szégyenérzet ami megakadályoz ebben, a kapcsolatkeresésben, meg ilyenekben. Ha érzelmileg fontos egy nő szereted, akkor tudsz vele szexelni is. Utána a családoddal kell foglalkozni ami majd leköt. Én ezzel élem túl. Meg azzal, hogy igazából nincs választásom. Régen is megnősültek, férjhez mentek és titkolták. Én meg nem akarok egyedül élni, azzal az érzéssel, hogy az emberek többsége utál. Meg hogy a szüleimnek, tesóimnak mondják, hogy az a b... és a munkahelyen is forszírozzák ki-kivel van együtt ott sem szeretik a melegeket. Ezt bölcsebb dolog elnyomni magában az embernek.
2019. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Ebben mindenképpen fontos lenne az őszinteség, és annak tisztázása, hogy tudsz-e szexuálisan aktív lenni egy nővel, illetve nem éreznéd magad ugyanúgy megcsömörlöttnek ettől. Alapvetően talán egy aszexuális, de romantikus (tehát szerelemre képes) partner lenne neked való, de csak akkor, ha neked sincsenek komoly szexuális késztetéseid. Mert ha vannak, félő, hogy előbb-utóbb családapaként kattansz meg. Annál dühítőbbet meg kevesebbet olvasok, mint amikor az önbecsapásban élő meleg, vagy a késztetésein uralkodni nem akaró biszex asszony, gyerek mellől alkalmizik más férfiakkal, sokszor az alapvető védekezésre sem adva, és amellett, hogy megcsalja, még fertőzéseknek is kiteszi az asszonyt meg a később foganó gyerekeit. A biszexnek meg pláne nincs mentsége, ha egy hetero félre tudja tenni a más nők iránti vágyait egy kapcsolatban, vagy egy meleg egy meleg kapcsolatban a más férfiak irántit, akkor ő se álljon már neki csalni az asszonyt. Egy másik opció, ami történhet veled, hogy családapaként talál rád a meleg szerelem, és otthagyod emiatt a családodat. Szóval gondold át, és az fontos, hogy legyél őszinte, hadd döntsön a kiszemelt nő is, hogy együtt kíván-e élni valakivel, aki alapvetően nem vonzódik hozzá szexuálisan.
2019. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!